ALEXANDROVCI

Podujatie Trenčín

ALEXANDROVCI
Koncerty, Kultúra
Zimný štadión Pavla Demitru, Trenčín
Web organizátora:
www.music-art.sk/
Web mesta/obce:
www.trencin.sk
Ďalšie podujatia v meste Trenčín

ALEXANDROVCI EXCLUSIVE TOUR 2013 - TICHÁ NOC

Na Slovensko sa vráti najslávnejší armádny súbor z Ruskej federácie, čakajú na Vás  3 vystúpenia  na Slovensku, 4.decembra Zimný štadión Pavla Demitru v Trenčíne,  5.decembra Steel aréna Košice a 6.decembra na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Po prvýkrát v histórii vystúpia dva takéto známe súbory na jednom javisku ako Alexandrovci a 100 členný cigánsky orchester. V prvej časti programu si môžete vypočuť výberový program 100 členného cigánskeho orchestra z Budapešti a v druhej časti slávnostný koncert fenoména s menom Alexandrovci a samozrejme prekvapením večera budú ich  spoločné prekrásne  majstrovské diela.


Opät príde celý súbor s najlepšími ruskými spevákmi, sólistami, vynikajúcimi hudobníkmi a špičkovými tanečníkmi. Kvalitné a dokonale profesionálne spevácke, hudobné a tanečné výkony spojuje skvelá choreografia, a to ako celok prináša neopakovateľný zážitok, ktorý nemôže napodobniť žiadne iné hudobné teleso. V Bratislave bude hosťovať najslávnejší 100 členný maďarský Národný orchester a zažijete prvý krat viac ako 200 umelcov na javisku.

Ich koncertný repertoár už dávno netvoria iba ruské národné piesne (Kaťuša, Kalinka, ..), ktoré všetci veľmi dobre poznáme, ale tiež zasahuje do všetkých hudobných žánrov od klasiky, cez jazz, rock až po modernú hudbu.  Pre súčasné turné pripravili Alexandrovci program, ktorý spojuje najviac osvedčenú klasiku a úplne nové piesne v ich repertoáru a s nimi i nové choreografie.

Meno organizátora: Music-art s.r.o., Email organizátora: music@komart.sk, Ďalšie kontakty organizátora: tel./fax: +421-2-45524181 mobil: 0903 445 710,
Podobné podujatia
Jana Kirschner Moruša Čierna Tour 2015
Piano Club, Pod Sokolice 12, Trenčín
IVAN MLADEK BANJO BAND
Piano Club, Pod Sokolice 12, Trenčín
BAŽANT POHODA
Letisko Trenčín, Trenčín
ADAM ĎURICA MANDOLÍNA TOUR 2015
Piano Club, Pod Sokolice 12, Trenčín