BALÓNOVÁ MEGAFIESTA

Podujatie Piešťany

BALÓNOVÁ MEGAFIESTA
Zábava, párty, Podujatia pre deti, Iné podujatia
Web mesta/obce:
www.piestany.sk
Ďalšie podujatia v meste Piešťany

BALÓNOVÁ MEGAFIESTA 2013

Hromadné štarty 50 balónov, obrovská megadiskotéka, nočné nafukovanie balónov, zoskoky parašutistov , vyhliadkové lety balónmi a lietadlami či ukážky vojenskej techniky. To všetko zažijú Piešťany už onedlho. Práve o tomto totiž bude prvý ročník „Balónovej megafiesty“.

Balónová megafiesta bude ojedinelá akcia, ktorá na Slovensku nemá obdobu. Toto podujatie nezahŕňa len prezentáciu viac ako 50-tich teplovzdušných balónov rôznych tvarov a farieb a ich hromadné štarty, ale aj ukážky parašutizmu, modelov lietadiel, tandemových zoskokov, ultraľahkých lietadiel, motorového paraglidingu a mnoho ďalšieho.

Fiesta sa bude konať v rovnakom čase a na rovnakom letisku ako aj 7. ročník „Dňa ozbrojených zložiek a záchranných systémov s deťmi“, podujatie organizované Vojenským historickým ústavom a Mestskou políciou v Piešťanoch. Spojením úsilia leteckých nadšencov a vojenských profesionálov sa takto otvára priestor pre Deň národnej hrdosti.

Spoluorganizátor a hlavný gestor podujatia je predseda Trnavského samosprávneho kraja Ing. Tibor Mikuš a podujatie podporila aj primátor Piešťan Remo Cicutto.

BALÓNOVÁ MEGAFIESTA 2013 počíta s medzinárodnou účasťou vzduchoplavcov pod vedením pána Juliena Zimmera z Francúzska. Sprievodný letecký program zabezpečia Ozbrojené sily Slovenskej republiky, Vojenský historický ústav Slovenskej republiky a nadšenci lietania.

Pre návštevníkov podujatia 1. BALÓNOVEJ MEGAFIESTY je pripravený bohatý program. Na svoje si prídu nadšenci lietania, rodiny s deťmi a aj mladí ľudia. Súčasťou programu je megadiskotéka, letecké ukážky, pokus o svetový rekord vo vypúšťaní balónikov šťastia a program pre deti.

Balónová fiesta bude pre verejnosť prístupná v dňoch 5. - 7. septembra 2013.

Komentovať podujatie
Podobné podujatia
Silné reči FERNET STOCK TOUR 2015
Piešťanský Pivovar, Rekreačna 3, Piešťany
Silné reči FERNET STOCK TOUR 2015
Piešťanský Pivovar, Rekreačna 3, Piešťany
Silné reči FERNET STOCK TOUR 2015
Murphys Pub Senec, Štefánikova 74, Senec
ADAM ĎURICA MANDOLÍNA TOUR 2015
Ateliér Babylon, Námestie SNP 14, Bratislava
Na Košickej Turňi 2015
v Kultúrnom stredisku Košice – Šaca, Košice
"ZÁBAVA NA PREDNÁDRAŽÍ"
Royal Restorant, T. G. Masaryka 31, Nové Zámky
AjDnes sa mi páči