pridať podujatie
Piatok, 28.11.2014Meniny oslavuje HenrietaHistorický kalendár
Deň
Obec
Tu napíšte názov obce

BALÓNOVÁ MEGAFIESTA, Piešťany | Podujatie Zábava, párty Pre deti Iné podujatia

BALÓNOVÁ MEGAFIESTA
Zábava, párty, Pre deti, Iné podujatia
Web mesta/obce:
www.piestany.sk

BALÓNOVÁ MEGAFIESTA 2013

Hromadné štarty 50 balónov, obrovská megadiskotéka, nočné nafukovanie balónov, zoskoky parašutistov , vyhliadkové lety balónmi a lietadlami či ukážky vojenskej techniky. To všetko zažijú Piešťany už onedlho. Práve o tomto totiž bude prvý ročník „Balónovej megafiesty“.

Balónová megafiesta bude ojedinelá akcia, ktorá na Slovensku nemá obdobu. Toto podujatie nezahŕňa len prezentáciu viac ako 50-tich teplovzdušných balónov rôznych tvarov a farieb a ich hromadné štarty, ale aj ukážky parašutizmu, modelov lietadiel, tandemových zoskokov, ultraľahkých lietadiel, motorového paraglidingu a mnoho ďalšieho.

Fiesta sa bude konať v rovnakom čase a na rovnakom letisku ako aj 7. ročník „Dňa ozbrojených zložiek a záchranných systémov s deťmi“, podujatie organizované Vojenským historickým ústavom a Mestskou políciou v Piešťanoch. Spojením úsilia leteckých nadšencov a vojenských profesionálov sa takto otvára priestor pre Deň národnej hrdosti.

Spoluorganizátor a hlavný gestor podujatia je predseda Trnavského samosprávneho kraja Ing. Tibor Mikuš a podujatie podporila aj primátor Piešťan Remo Cicutto.

BALÓNOVÁ MEGAFIESTA 2013 počíta s medzinárodnou účasťou vzduchoplavcov pod vedením pána Juliena Zimmera z Francúzska. Sprievodný letecký program zabezpečia Ozbrojené sily Slovenskej republiky, Vojenský historický ústav Slovenskej republiky a nadšenci lietania.

Pre návštevníkov podujatia 1. BALÓNOVEJ MEGAFIESTY je pripravený bohatý program. Na svoje si prídu nadšenci lietania, rodiny s deťmi a aj mladí ľudia. Súčasťou programu je megadiskotéka, letecké ukážky, pokus o svetový rekord vo vypúšťaní balónikov šťastia a program pre deti.

Balónová fiesta bude pre verejnosť prístupná v dňoch 5. - 7. septembra 2013.

Podobné podujatia
AKADEMIA NATURA živel: VODA
Rekreačné zariadenie PLANINKA, 919 53 Dechtice č. 300, Dechtice
Vianočný koncert skupiny PROGRES
divadelná sála Domu kultúry, Sereď
Mikuláš 2014 na Ranči na Striebornom jazere
na Ranči na Striebornom jazere, Galanta
© 2012, AjDnes.sk, všetky práva vyhradené
design & programming by
AITechnology