1. DETSKÝ FESTIVAL

Podujatie Nitra

1. DETSKÝ FESTIVAL
Pridať do môjho kalendára
Festivaly, Podujatia pre deti
Web podujatia:
www.detskyfestival.sk/
Ďalšie podujatia v meste Nitra

1. DETSKÝ FESTIVAL

1. Detský festival – miesto pre zábavu pre malých aj veľkých.. Festival pre deti a rodičov. 3-dňová zábava, atrakcie, koncerty, súťaže, nafukovacie atrakcie, kolotoče, hracie zóny. 

J E D N O   V S T U P N É   D Á Š,  P O T O M   S A   L E N   H R Á Š !!

Atraktívna ponuka zábavy, športových aktivít či hudby garantuje dni plné rodinnej pohody a spoločne strávených chvíľ v detskom svete. Program je prispôsobený všetkým vekovým kategóriám od najmenších detičiek až po tie najstaršie. Dokonca aj tie úplne najmenšie detičky, do jedného roku, sa môžu zapojiť do programu a absolvovať tradičné preteky lezúňov.  Tri pavilóny výstaviska ponúknu okrem zábavy aj rôzne workshopy, divadelné či hudobné predstavenia a na svoje si prídu aj gurmáni a vyznávači zdravej stravy. Počas festivalu sa deti stretnú s rozprávkovými postavičkami a užijú si mega nafukovacie atrakcie, kolotoče a rôzne športové aktivity. Viac informácii na FB Prvý festivalwww.detskyfestival.sk. Aj tento rok sa na vás tešíme v júni na Agrokomplexe v Nitre. Letné prázdniny sa začínajú 1. Detským festivalom!!

Termín konania: 21.06.2019 - 23.06.2019 Miesto konania: Agrokomplex Nitra

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.