5. zraz vzduchom chladených VW - "Gazárka" Slovensko

Podujatie Šaštín - Stráže

5. zraz vzduchom chladených VW - "Gazárka" Slovensko

Priatelia, je to tu opäť a už po 5x (slovom piaty krát) je mi potešením pozvať vás všetkých na naše komorné stretnutie, ktoré sa, ako inak, uskutoční v rekreačnom stredisku "Gazárka" (Šaštín-Stráže) v dňoch 23. - 25.06.2017.

Lokalita: Šaštín - Stráže, Slovensko
Ubytovanie: priamo v kempingu v jednoducho, ale čisto zariadených "RETRO" chatkách: 4-5-6 lôžkových (všade elektrika, chladnička a v niektorých aj kuchynka), v stanoch, v busoch ...

Samozrejmosťou sú sprchy, sociálne zariadenia a kuchynka s vybavením. V prípade nepriaznivého počasia je k dispozícii spoločenská miestnosť.
Program tak ako po minulé roky: tzv. "zrazový" posedieť, pokecať, niečo popiť, niečo pojesť (kto si čo donesie, to si aj odnesie, ale baby nevymieňať!!! ) a užiť si príjemné prostredie a príjemnú spoločnosť.

V sobotu v doobednajších časoch sa (pre veľký minuloročný úspech) prevezieme blízkym okolím na tzv. "Dezorientačnom preteku", kde preveríme vaše orientačno-komunikačné schopnosti a šikovnosť vašich končatín... Kto vypátra minuloročných účastníkov, ktorí tam dodnes blúdia, môže si ich zobrať domov

Bude aj branno-bezpečnostné zápolenie (takže zatiaľ doma trénujte hod do diaľky napr. tašky s nákupom, neposlušné deti, manželky, poprípade iné obľúbené predmety), samozrejme ostré školné streľby zo sovietskej vzduchovky a prítomných pánov, poprípade aj militantné dámy, čaká špecialitka v časovke: rozborka-zborka

Podrobný časový harmonogram bude uverejnený po zasadnutí organizačného štábu

Rezervácie ubytovania: ubytovanie si každý rezervuje samostatne telefonicky, mailom, resp. pečeným holubom - všetky potrebné info o cenách a kontakt budú v roku 2017 aktualizované na ( http://www.gazarka.eu/ ), ale nejaká zásadná cenová zmena oproti roku 2013-2014-2015-2016 by nastať nemala.

Parkovanie: priamo v areáli medzi chatkami, medzi stromami medzi vodami a kde sa podarí...

Poplatky, alebo tzv. štartovné: ako inak 0.- (slovom nula) Voľne pohodená kasička na milodary (monitorovaná pracovníkmi "SBS"), bude na svojom mieste :-"

Podrobnejšie informácie priebežne doplníme a prípadné otázky radi zodpovieme.

Kto už bol nech príde znova a kto nebol, nech sa ukáže!

Zrazové nálepky a plakety sú samozrejmosťou a fešné tričká pre štýlových manekýnov a zvodné modelky, za tradične miernu úplatu...

Miesto konania podujatia: Gazárka.sk - Rekreačné stredisko, Alej 549, Šaštín - Stráže
Dátum začiatku podujatia: 23. Júna 2017 16:00
Dátum ukončenia podujatia: 25. Júna 2017 12:00
Pravdepodobné súradnice: 48.6395N 17.1443E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia 5. zraz vzduchom chladených VW - "Gazárka" Slovensko

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia