5K Inflatable FUN Skalica 2018

Podujatie Skalica

5K Inflatable FUN Skalica 2018
Pridať do môjho kalendára
Zábava, párty, Športové podujatia, Podujatia pre deti
Web organizátora:
www.5KinflatableFUN.eu
Ďalšie podujatia v meste Skalica

5K Inflatable FUN Skalica

HĽADÁTE VZRUŠUJÚCU ZÁBAVU A NEZABUDNUTEĽNÉ ZÁŽITKY? Už nehľadajte nič iné, predstavujeme Vám úplne nový koncept podujatia, vďaka ktorému budete hovoriť o 5K INFLATABLE OBSTACLES FUN ako o najzábavnejšom podujatí, aké ste zažili.

ČO JE 5K INFLATABLE OBSTACLES FUN?
2 až 5 km dlhý beh cez nafukovaciu prekážkovú dráhu, pričom pri jej zdolávaní je kladený dôraz na pohyb formou zábavy, nie na rýchlosť. Koncept 5K INFLATABLE OBSTACLES FUN je pre účastníkov od 7 rokov pričom pre najmenšie deti vo veku od 2 do 7 rokov je pripravená špeciálna prekážková zóna BABY MOVE.


HLAVNÝ CIEĽ 5K INFLATABLE OBSTACLES FUN?
Hlavným cieľom 5K INFLATABLE OBSTACLES FUN je rozhýbať ľudí všetkých vekových kategórií, priviesť ich k aktívnemu pohybu a ponúknuť im neopakovateľný zážitok! Toto podujatie je o zábave a pohybe a zdravom životnom štýle.

PRE KOHO JE 5K INFLATABLE OBSTACLES FUN?
- vekový limit 7-99
- pre jednotlivcov
- pre firemné tímy
- pre rodiny
- pre všetkých, ktorí sa chcú pohybom odrelaxovať a zabaviť

WANNADO ŠPORT ZÓNA 5K INFLATABLE OBSTACLES FUN prichádza na Slovensko!

Základnou myšlienkou 5K INFLATABLE FUN je motivovať deti a ich rodičov k pohybu predovšetkým zábavnou formou. Preto sme vytvorili pre návštevníkov ŠPORT ZÓNU a spojili sa s Wannado, čo je projekt, ktorý spája ľudí a šport. A nielen to! Prináša ucelený koncept, ktorý je založený na zdravom rozume. Deti dnes trávia stále viac času v online svete ako v tom skutočnom. Čelia tak nielen zhoršujúcemu sa zdraviu, ale tiež prichádzajú o zábavu, nové priateľstvá, radosť z prekonania seba samotných a ďalšie okamihy šťastia, ktoré pohyb prináša. Stavať tieto dva svety proti sebe nie je najlepší nápad. Ideme nato jinal a chceme dosiahnuť vyváženého životného štýlu dnešných detí.
Projekt 5K INFLATABLE FUN chce podporiť a viesť ľudí k pohybu. Nikto nemá život bez komplikácií. Chceme pomôcť tým, ktorí chcú športovať aj napriek zložitým začiatokom a prekonávať neľahké prekážky, tým, ktorí bojujú za svoje sny. 5K INFLATABLE FUN a WANNADO pomáha, preto z každého štartovného 5K INFLATABLE FUN putuje 1 € na konto pre podporu aktívneho športu.

VIAC NA www.5kinflatablefun.eu

FACEBOOK: @5kinflatablefun

INSTAGRAM: @5kinflatablefun

Miesto konania podujatia: Skalica, Trnava Region, Slovakia, Skalica
Vstupenky: http://www.5kinflatablefun.eu/
Dátum začiatku podujatia: 21. Apríla 2018 09:00
Dátum ukončenia podujatia: 21. Apríla 2018 18:00
Pravdepodobné súradnice: 48.85N 17.2333E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia 5K Inflatable FUN Skalica

Meno organizátora: 5K Inflatable FUN
Fotografie
Podobné podujatia