69 Bitcoin

Podujatie Trnava

69 Bitcoin
Pridať do môjho kalendára
Prednášky, besedy, kurzy
Ďalšie podujatia v meste Trnava

69 Bitcoin w/Blockchain

KRYPTOMENY sa dostávajú rýchlym tempom do povedomia širokej verejnosti. Evidujeme záujem a nadšenie aj v našom okolí a preto sme pre vás v spolupráci s Blockchain Slovakia pripravili prednášku, ktorá sa bude venovať pilotnej kryptomene BITCOINU a bude riešiť prečo vznikol a ako vlastne funguje.

Dávid Stangel
Dávid sa začal kryptomenami zaoberať v roku 2012 počas štúdia ekonómie na Masarykovej Univerzite v Brne, kde sa venoval výskumu kryptomien a decentralizovaných systémov a ich implikáciám na ekonomiku. Neskôr pracoval v pražskom kryptomenovom "doupě" - Paralelní Polis, ktorý pomáha založiť v súčasnosti aj v Bratislave. David taktiež pracoval aj ako IT auditor v najväčšej firme z tzv. veľkej štvorky - PwC. V súčasnosti sa venuje štúdiu digitálnych mien v rámci prvého akreditovaného programu zameraného na túto tému na svete, na Univerzite v Nikózii na Cypre, je vice-prezidentom organizácie Blockchain Slovakia, a taktiež konzultuje rôzne firmy a startupy v oblasti kryptomien či blockchain technológií.

vstup : FREE
pre váš komfort si zarezervujte miesto na sedenie vopred.

Miesto konania podujatia: 69, Stefanikova 14, Trnava
Dátum začiatku podujatia: 19. Februára 2018 20:00
Dátum ukončenia podujatia: 20. Februára 2018 00:30
Pravdepodobné súradnice: 48.3799N 17.5845E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia 69 Bitcoin w/Blockchain

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: 69
Fotografie
Podobné podujatia