9. Reprezentačný topoľčiansky ples 2016

Podujatie Topoľčany

9. Reprezentačný topoľčiansky ples 2016

Ani tento rok si určite nenechajte ujsť klasický v poradí už 9. Reprezentačný topoľčiansky ples 2016. Hlavným hosťom večera bude Peter Cmorík!
Pomaly sa blíži plesová sezóna a s ňou spojený 9. Reprezentačný topoľčiansky ples, ktorého organizátormi sú ako každý rok agentúra Kalypso, MsKS Topoľčany a mesto Topoľčany. Ples sa uskutoční 08. januára 2016 o 20:00 v Dome kultúry. Exkluzívnym hosťom topoľčianskeho plesu bude spevák Peter Cmorík. Svoje tanečné umenie predvedú tanečníci Akadémie Tanca Nitra a celý večer Vám bude okrem DJ spríjemňovať aj orchester Happyband Orchestra. Orchester je zložený z profesionálnych muzikantov z celej Slovenskej a Českej republiky. Súčasťou plesu tak ako aj po iné roky bude tombola, v ktorej budete môcť vyhrať zaujímavé a atraktívne ceny. Odvoz z plesu je zabezpečený vozidlami zn. Opel od predajcu MGM International. Srdečne Vás pozývame na otvorenie topoľčianskej plesovej sezóny v roku 2016.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.