Ako sa motivovať k podnikaniu? - workshop

Podujatie Košice

Ako sa motivovať k podnikaniu? - workshop
Pridať do môjho kalendára
Prednášky, besedy, kurzy
Ďalšie podujatia v meste Košice

Ako sa motivovať k podnikaniu? - workshop

Viete, čo potrebujete k tomu, aby ste začali podnikať?
Ako zistíte, či máte podnikateľské schopnosti?
Čo vás motivuje a čo potrebujete k tomu, aby ste vytrvali?

Workshop "Ako sa motivovať k podnikaniu?" vám dá odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky. Pomôže vám v posúvaní sa za hranice vašich možností a poslúži ako navigácia na ceste k vášmu budúcemu podnikaniu.

KEDY: v utorok 20. februára od 17:30 do 21:00
KDE: HalmiSpace, Hlavná 21, Košice
VSTUP: Účasť na workshope je zdarma. Kapacita je obmedzená na 15 osôb, preto je nutné REGISTROVAŤ sa vopred na ---> https://goo.gl/forms/po5hSQFAZ4ODjtvC3

Workshop je určený nádejným (budúcim) podnikateľom, ktorí majú záujem identifikovať svoj potenciál (podnikateľské zručnosti a schopnosti) a zároveň pre každého, kto chce pracovať s vlastnou motiváciou k podnikaniu, ujasniť si alebo overiť predmet svojho podnikania.

Lektorka workshopu:
Ing. Slávka Kočanová, ACC (ICF) - externý certifikovaný kouč - partner a sprievodca v oblasti osobného rozvoja a životných zmien v profesnej a podnikateľskej sfére.

Prípadné otázky zasielate organizátorom - tímu Akceleračného programu Národného podnikateľského centra (NPC) v Košiciach na ap.ke@npc.sk.

Workshop je určený fyzickým osobám – nepodnikateľom s trvalým bydliskom v niektorom zo siedmich samosprávnych krajov na Slovensku okrem Bratislavského kraja / BSK. (Ohľadom povolených výnimiek pre študentov SŠ, VŠ mimo BSK a cudzích štátnych príslušníkov s pobytom v SR mimo BSK kontaktujte organizátorov.)

Podujatie, ako forma jednorazového odborného poradenstva, sa organizuje v rámci projektu NPC v regiónoch (podaktivity 1.4. – Akceleračný program). Kód projektu v ITMS2014+: 313031I870.

Miesto konania podujatia: HalmiSpace, Hlavná 21, Košice
Vstupenky: https://goo.gl/forms/po5hSQFAZ4ODjtvC3
Dátum začiatku podujatia: 20. Februára 2018 17:30
Dátum ukončenia podujatia: 20. Februára 2018 21:00
Pravdepodobné súradnice: 48.7193N 21.2591E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Ako sa motivovať k podnikaniu? - workshop

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: HalmiSpace
Fotografie
Podobné podujatia