Alkehol + Decilitr Rumu

Podujatie Bratislava

Alkehol + Decilitr Rumu

Alkehol prídu začiatkom leta do Bratislavy osláviť neuveriteľných 30 rokov na scéne

„Hospodo nalejvej“, „O chlastu“, „Železná Sparta“, „Na Slamníku“, Na zdraví“, „Zas je tu léto“... a takto by sme mohli pokračovať ešte veľmi dlho. Kto by nepoznal najznámejšie „pivné hity“ českej skupiny Alkehol? Táto, dnes už legenda, oslávi 30. výročie a v tomto roku im má vyjsť aj jubilejný 20-štúdiový album.

V roku 2022 legendárna česká štvorica muzikantov na čele s Otom Herešom vyrazí na veľkolepú oslavu 30. narodenín, ktorá bude umocnená aj vydaním nového a jubilejného 20. albumu. Jeho názov a viac podrobností hudobníci v tejto chvíli ešte neprezradili. Zatiaľ posledná štúdiovka im vyšla ešte v roku 2018 a volala sa „Sudová přitazlivost“.

Vďaka agentúre A & P Media Productions prebehne táto veľká oslava aj v bratislavskom klube Randal 24. júna 2022, tento deň pripadá na najlepší možný termín – piatok. Spoločne s Alkehol sa domácemu publiku predvedú aj dobre známi Bratislavčania Decilitr Rumu.

19:30

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia