Alkehol, Traktor, Torr + hostia

Podujatie Zvolenská Slatina

Alkehol, Traktor, Torr + hostia

ALKEHOL. Slovná hračka, ktorá ako v češtine, tak v slovenčine parafrázuje asi najobľúbenejšiu bežne povolenú „drogu“ na svete. Už zabehnutá a v podstate legendárna a alkoholovým oparom zahalená skupina ALKEHOL spolu s mimoriadne populárnymi hard´n´heavy partou TRAKTOR a ďalšou už vlastne legendou tvrdého kovu, TÖRR, sa predstavia toto leto aj u nás.
ALKEHOL hrajú tzv. pivný metal. Zábavné, najmä alkoholické texty a ener-gické skladby sa už od vydania ich prvého albumu s eponymným názvom „Alkehol“, stali kultovými a fanúšikovia poznajú ich texty slovo po slove. V Českej republike, ale stále viac aj na Slovensku, je TRAKTOR stále väčším pojmom, v Čechách jednoznačne patrí medzi najpopulárnejšie kapely. Melodické hard-rockovo až heavymetalovo orientované skladby fungujú na mladšie aj staršie publikum, skupina má veľkú sledovanosť aj na kanáli Youtube. Preto príde svoju hudbu naživo ponúknuť aj fanúšikom na Slovensku. Skupinu TÖRR netreba obzvlášť predstavovať. Fungujúca od roku 1977, populárna v Čechách aj na Slovensku, hrajúca temnejší metal, alebo ako dvaja predošlí aktéri, príde predstaviť svoj set, najznámejšie skladby, ako aj novinkový album z konca roka 2021 – Inkvizitörr. s albumami ako „Kladivo na čarodějnice“, „Morituri te Salutant“, alebo „Chcípni o kus dál“ sa stali TÖRR pevnou súčasťou českej metalovej scény. Slovensko dostalo exkluzívny termín 4.6.2022 a po odskúšaní kapelou OLYMPIC v minulom roku, aj naozaj skvelé miesto. Stane sa ním Zvolenská Slatina a miestom konania futbalové ihrisko. Keďže na toto miesto v tomto lete pribudnú aj ďalšie neuveriteľné mená a koncerty, začnite sledovať dianie a oznamy zo srdca Slovenska ! Aby bol deň vyplnený naozaj na maximum, k tejto veľkej trojke pribudnú ešte 3 mená z domácich (česko-slovenských) luhov a hájov, a v podstate plnohodnotné sety ALKEHOLU, TRAKTORU a TÖRRU doplnia na takmer celopoobedňajšie popoludnie plné hudby.

ZA 15€ IBA PRVÝCH 500KS LÍSTKOV (CENA SA BUDE ZVYŠOVAŤ)

16:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia