Amfik tour 2021 - KOLLÁROVCI - Pezinok

Podujatie Pezinok

Amfik tour 2021 - KOLLÁROVCI

Kapela Kollárovci to je živá hudba, temperamentný spev a humorné slovo. Vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá vyčarí na vašej tvári úsmev.

Priatelia, srdečne Vás pozývame na jedinečné koncerty kapely KOLLÁROVCI v letnom období 2021 v rámci Amfik tour 2021.
Príďte sa zabaviť a načerpať novú pozitívnu energiu, ktorú zaručene zažijete v týchto mestách a v týchto amfiteátroch: 9.7.2021- Amfiteáter- Nové Zámky 30.7.2021 - Amfiteáter - Pezinok 22.8.2021- Amfiteáter- Martin 31.8.2021- Amfiteáter- Lučenec V predaji je obmedzený počet vstupeniek.

Kapela Kollárovci je originálnym zoskupením mladých, talentovaných hudobníkov. Svojím hudobným umením zabávajú a rozveseľujú už mnoho rokov poslucháčov doma i za hranicami Slovenska. Ich živá hudba, temperamentný spev a humorné slovo vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá vyčarí na vašej tvári úsmev, nadšenie a dobrú náladu. Na trhu úspešne pôsobia už od roku 1997 a svojím goralským temperamentom si získavajú priazeň u mnohých fanúšikov. Nosným pilierom ich repertoáru je slovenská ľudová pieseň, ktorá vďaka Kollárovcom dostáva nový šat, príjemný aj pre tých, ktorí tento žáner nikdy nevyhľadávali

Prosíme fanúšikov o dodržiavanie protipandemických opatrení platných v deň koncertu.
Tešíme sa na Vás.

19:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Lenka Filipová na zámku
Overené podujatieLenka Filipová na zámku
Šimák Zámok, Pezinok
David KOLLER na zámku
Overené podujatieDavid KOLLER na zámku
Šimák Zámok, Pezinok
NO NAME na zámku
Overené podujatieNO NAME na zámku
Šimák Zámok, Pezinok