Kam na výlet: Aquarelax Lívia Brezno - Brezno

Zadné Halny 4, Stará píla, 977 01 Brezno
48.819145 N 19.663051 E, zobraziť najkratšiu trasu
+421 907 288054

Rekreačný areál Lívia je chata s rozlohou cca 800m2 + zrub. Nachádza sa na 5 ha ploche pri rieke Hron. V našom ubytovaní sú Vám k dispozícii 4 apartmány so samostatnýni vchodmi, ktorých súčasťou sú izby na spanie, miestnosť s TV/sat, krbom, kuchyňa, kúpeľňa, WC - pokryté Wi-Fi sieťou, areál je novozrekonštruovaný samostatný objekt pre 2 - 39 osôb, ktorého súčasťou sú vonkajšíe posedenia a grily.

Ponúkame moderné wellness v zimných mesiacoch, kde si prídu na svoje hlavne tí, ktorí vedia oceniť súkromie, relax, pohodu.

V letnom období netreba zabúdať na ponuku hrania volejbalu - loptových hier, stolného futbalu, biliardu, požičiavanie bicyklov, možnosť chytiť si čerstvého pstruha atď. Areál sa nachádza v horskom prostredí medzi Breznom a Mýtom pod Ďumbierom. Poskytuje tiché a kľudné ubytovanie a je vhodný pre rodiny s deťmi. Povedľa ubytovania tečie rieka Hron, ktorá je splavovaná vodákmi na člnoch a raftoch.

Objekt je ideálnym východiskom na turistiku, cykloturistiku a vysokohorské túry naĎumbier a Chopok. Okolie ponúka možnosť návštevy Bystrianskej jaskyne,Dobšinskej ľadovej jaskyne, Ochtinskej aragonitovej jaskyne, hrania golfu Tále, jazdy na koni, rybolovu a kúpania.

Vo vzdialenosti cca 10 km od objektu sa nachádza Čiernohronská železnička,lesný skanzen Čierny Balog, Tále, Srdiečko Chopok a svetoznáme biatlonové stredisko Osrblie.

Pripravený nový bazén, masážne delo, masážne trisky, bublinkovač - otvorené od 15.6.2016.

Okrem atrakcií ponúka aj jednu zaujímavosť. Na dezinfekciu používa morskú soľ a nie chlór. V cene vstupného je parkovanie, lehátko aj atrakcie.

Podeľte sa o zážitky
Fotografie - tip na výlet AjDnes
Pridať fotografie