Babská tanečná zábava

Podujatie Bratislava

Babská tanečná zábava
Pridať do môjho kalendára
Kam v Bratislave, Tanečné zábavy a plesy, Zvyky a tradície
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Babská tanečná zábava

Prijmite pozvanie na tradičnú Babskú tanečnú zábavu, ktorou sa končí obdobie Fašiangov a pochováva sa basa. Podujatie sa uskutoční v utorok 25.februára 2020 od 16.00 – 21.00 h v Nemeckom kultúrnom dome.
Do tanca bude hrať legendárna hudobná skupina Akord z Červeného Kameňa, ktorá v tomto roku oslávi 30 rokov pôsobenia na našej hudobnej scéne. Vydala viac ako 15 CD, to najnovšie má názov České polky a valčíky.
Akt pochovávania basy prebehne aj tento rok pod taktovkou členov Vajnorského okrášľovacieho spolku. V bufete si budete môcť zakúpiť okrem výborného račianskeho vínka aj iné, typické fašiangové dobroty. Čaká na Vás aj netradičná zábavná tombola a vyhodnotenie najkrajšej fašiangovej masky.

Vstup: 7€
V cene vstupenky je zahrnuté okrem výbornej hudobnej produkcie, fašiangová šiška, tombolový lístok a pohár vínka na koštovku. Vstupenky sú v predaji na oddelení kultúry MÚ Rača, Alstrova 249.
Nakoľko je o toto podujatie veľký záujem, dovoľujeme si Vás upozorniť, že v prípade vypredania všetkých vstupeniek pred akciou, nebude možné zakúpiť vstupenky priamo v Nemeckom kultúrnom dome.

Info na 02/49112438, katarina.dobiasova@raca.sk
Tešíme sa na Vás !

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava-Rača si Vás dovoľuje upozorniť, že zo spoločenských, kultúrnych a športových akcií organizovaných mestskou časťou sú vyhotovované zvukové a obrazové záznamy, ktoré budú použité na spravodajské a propagačné účely o aktivitách mestskej časti. Účasťou na týchto podujatiach udeľuje fyzická osoba súhlas s vyhotovovaním fotografií a iného audiovizuálneho materiálu a s jeho zverejnením na adrese webového sídla, na adrese oficiálnych stránok sociálnych sietí mestskej časti Bratislava-Rača a v periodiku Račiansky výber, výlučne za účelom prezentácie alebo poskytnutia informácii o podujatiach, v súlade s §12 ods., 3 zákona číslo 40/1964 Zb. občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov.

Začiatok podujatia: 25. 2. 2020 16:00:00
Koniec podujatia: 25. 2. 2020 21:00:00
Fotografie
Podobné podujatia
Ružinovský farský ples 2020
Ružinovský farský ples 2020
Dom kultúry Ružinov, Bratislava
Ples Seniorov Bratislavského kraja 2020
Ples Seniorov Bratislavského kraja 2020
Incheba Expo Bratislava, Bratislava
Žiadny obrázok
Marcový Burzoblšák 2020
Burzoblšák, Bratislava
Ples Filozofickej fakulty 2020
Ples Filozofickej fakulty 2020
Moyzesova sieň, Bratislava
Fašiangový karneval 2020
Fašiangový karneval 2020
Kultúrne stredisko Impulz, Bratislava
Reprezentačný ples Stavebnej fakulty
Reprezentačný ples Stavebnej fakulty
Dancehaus by Interklub, Bratislava