Back to the 90's

Podujatie Bratislava

Back to the 90's

Back to the 90’s prichádza opäť v piatok, 28. januára, do Kulturák Klubu. Je čas nahodiť dotrhané rifle, vyšúchané tenisky a vyraziť na parket. Publikum bude baviť kapela Genuine Jacks a následne trojica rezidentských DJs.

Tentokrát je pripravený aj menší sprievodný program, ktorý bude publikovaný už čoskoro.

Genuine Jacks: Garage punk, grunge ale aj blues – to všetko vo svojej tvorbe mixujú slovenskí Genuine Jacks. Celé okorenené poriadnym nádychom britpopu. Na Back to the 90’s zahrajú aj výber z ich posledného albumu Turning Monochrome.
DJ Jbk: Namieša diskohity 90. rokov. Od La Bouche cez Coronu až po Eiffel 65, no skrátka všetko, do čoho sa bude krepčiť až do rána. DJ Kkt: K 90’s neodmysliteľne patria aj gitary, flanelové košele a grunge. Nirvana, Pearl Jam, Alice in Chains, ale aj Red Hot Chilli Peppers, či Oasis – to vo svojej zbierke skrýva DJ Kkt. Yasvec: Okrem najbizárnejších hitov sa v jeho zbierke skrývajú aj punkové skvosty ako The Offspring, Blink-182, či Green Day.

21:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Voda (a krv) nad vodou
Overené podujatieVoda (a krv) nad vodou
Divadlo Nová scéna, Bratislava
„Košer – známy vs. neznámy“
Overené podujatie„Košer – známy vs. neznámy“
Židovské komunitné múzeum, Bratislava
Ladies & Gentlemen Show
Overené podujatieLadies & Gentlemen Show
Red Cat Cabaret Club, Bratislava
KUBO československý muzikál
Overené podujatieKUBO československý muzikál
Dom kultúry Zrkadlový háj, Bratislava