Bad Karma Boy - Slovenská krčma Beckov

Podujatie Beckov

Bad Karma Boy - Slovenská krčma Beckov

Slovenská krčma je iniciatívny projekt festivalu Pohoda, v spojení s mnohými krčmami a umelcami po celom Slovensku, ktorého súčasťou sme s veľkou radosťou aj my, Kolkáreň v Beckove. Prídte si s nami užiť koncert skvelej kapely Bad Karma Boy a podporiť správnu vec. Povedať NIE extrémizmu. Na festivale vám zahrajú aj Uzavretá spoločnoť a the Wids.

Vstup na koncert je zdarma.

• Bad Karma Boy
• Uzavretá spoločnosť
• The Wids

Bad Karma Boy je slovenská alternatívnorocková hudobná skupina pôsobiaca od roku 2013, žánrovo sa pohybujúc na rozmedzí indie popu, indie rocku, psychedelického popu a do istej miery i folku. Piesne skladá v slovenčine. Členmi skupiny sú Juraj Marikovič, Adela Tihláriková, Roman Lauko a Alan Prekop.

O festivale SLOVENSKÁ KRČMA:

V spolupráci s mnohými krčmármi, umelcami a organizátormi kultúrnych akcií po celom Slovensku prichádzame s iniciatívou Slovenská krčma. „Sme presvedčení, že väčšina návštevníkov krčiem na Slovensku nie sú rasisti a nestotožňujú sa s fašistickými názormi. Práve na ľudí z krčiem sa odvolával Robert Fico pri svojom schvaľovaní výrokov exposlanca Mazureka po jeho právoplatnom odsúdení Najvyšším súdom, keď povedal: „Ak má byť rozsudok Najvyššieho súdu meradlom toho, čo je pri výrokoch na adresu Rómov trestným činom, môžu rovno orgány činné v trestnom konaní vojsť do ktorejkoľvek krčmy na Slovensku a všetkých hostí, vrátane ležiacich psov, pozatvárať.“ Nesúhlasíme s delením občanov na kaviareň a krčmu. Chodíme do jedných aj do druhých a v krčmách i kaviarňach stretávame úžasných ľudí. Chceme ukázať, že Slovensko nie je rasistická krajina, a preto organizujeme festival Slovenská krčma. Akcia bude 4. – 16. februára v krčmách po celom Slovensku.“

Začiatok podujatia: 14. 2. 2020 20:00:00
Koniec podujatia: 14. 2. 2020 23:00:00
Fotografie
Podobné podujatia
Žiadny obrázok
Overené podujatie5.ročník Deň detí
Skiarena Fačkovské sedlo, Kľačno
7.ročník Guláš fest
Overené podujatie7.ročník Guláš fest
Skiarena Fačkovské sedlo, Kľačno
Hory, cesty, ľudia
Overené podujatieHory, cesty, ľudia
Mestské kultúrne stredisko na ulici J. Matušku, Bánovce nad Bebravou
Winter Sibiria Weekend 2020
Winter Sibiria Weekend 2020
Snowland, Valčianska dolina, Valča