Bad Karma Boy & ROLE (CZ)

Podujatie Prešov

Bad Karma Boy & ROLE (CZ)

Spoločné TOUR bratislavských Bad Karma Boy a pražských ROLE, s čerstvými doskami, radenými medzi to najlepšie na SVK a CZ scéne (Radio_Head Awards, Apollo - Ceny České hudební kritiky).

BAD KARMA BOY
Podľa mienkotvorného slovenského časopisu .týždeň pri nich stráca význam recenzentská skratka „na slovenské pomery“. V roku 2017 totiž Bad Karma Boy nahrali svetový album Prekrásny nový svet, ktorý vyšiel na značke Slnko Records. K producentskej spolupráci si prizvali Pištu Kráľoviča (nvmeri, FVLCRVM), objavili spevácky a skladateľský potenciál Adely Tihlárikovej a k psychedelickému zvuku pridali viac elektroniky. Ich hudba teraz trochu spomaľuje, texty pôsobia hĺbavejšie a kapela synergickejšie, ako kedykoľvek predtým.

ROLE
Garážových kytarovek navazujících na devadesátky se poslední roky zrodilo několik, trio Role z Libně ale vydělují třeba české texty a osobitá nálada. Rána jsou jejich debutovým albem, jehož vydání předcházel například úspěch skupiny v soutěži nových talentů Startér Radia Wave. „Rána jsou jedním z nejmilejších překvapení roku. A to nejen proto, že od první do poslední písně dokáží bavit, ale hlavně proto, jak zní jako celek - netradičně a tradičně zároveň. Právě postavením těchto dvou poloh proti sobě se Role podařilo vykřesat originální a přesto přístupný zvuk,” napsal Ondřej Selner pro musicserver.cz.

Lístky : 4e (https://tootoot.fm/en/events/5a82d3ff2cec481070647c06)
na mieste 6e

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Miesto konania podujatia: Wave centrum nezávislej kultúry, hlavna 121, Prešov
Dátum začiatku podujatia: 9. Marca 2018 21:00
Dátum ukončenia podujatia: 10. Marca 2018 03:00
Pravdepodobné súradnice: 49.0001N 21.239E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Bad Karma Boy & ROLE (CZ)

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Wave centrum nezávislej kultúry
Fotografie
Podobné podujatia
The Blackcrow
The Blackcrow
Stromoradie, Prešov
Jozef Hollý TOUR 2020
Jozef Hollý TOUR 2020
Kino Žriedlo, Bardejov
The Blackcrow
The Blackcrow
Stromoradie, Prešov