BAD KARMA BOY and ROLE koncert 2018

Podujatie Trnava

BAD KARMA BOY and ROLE koncert

Spoločné TOUR bratislavských Bad Karma Boy a pražských ROLE, s čerstvými doskami, radenými medzi to najlepšie na SVK a CZ scéne (Radio_Head Awards, Apollo - Ceny České hudební kritiky).

BAD KARMA BOY
Podľa mienkotvorného slovenského časopisu .týždeň pri nich stráca význam recenzentská skratka „na slovenské pomery“. V roku 2017 totiž Bad Karma Boy nahrali svetový album Prekrásny nový svet, ktorý vyšiel na značke Slnko Records. K producentskej spolupráci si prizvali Pištu Kráľoviča (nvmeri, FVLCRVM), objavili spevácky a skladateľský potenciál Adely Tihlárikovej a k psychedelickému zvuku pridali viac elektroniky. Ich hudba teraz trochu spomaľuje, texty pôsobia hĺbavejšie a kapela synergickejšie, ako kedykoľvek predtým.

ROLE
„Ušpiněný kytarový indie pop se špetkou shoegaze oparu a „ledovcové“ texty s minimem slov a maximem skrytého, nedořečeného. Přímočaré hity, kterých se rádia budou bát.“
/AlterEcho/
„Nevídaně srozumitelná a ryze česká poetika v čele absolutně neprůstřelného současného zvuku.“
/ Vice/
„Jestli má u kapely dnes něco zásadní význam, je to silný rukopis, který ji identifikuje po pár vteřinách, slovech a tónech, což u ROLE funguje.“
/Headliner/

www.facebook.com/rolejakorole
www.youtube.com/rolevole
www.rolerolerole.bandcamp.com
www.instagram.com/role_vole

Miesto konania podujatia: ARTKLUB, Hlavná 17, Trnava
Dátum začiatku podujatia: 23. Marca 2018 21:30
Dátum ukončenia podujatia: 24. Marca 2018 02:30
Pravdepodobné súradnice: 48.3761N 17.5864E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia BAD KARMA BOY and ROLE koncert

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: ARTKLUB
Fotografie
Podobné podujatia