Balkan Bashavel 2020

Podujatie Bratislava

Balkan Bashavel | Bratislava

Začiatok nového roku znamená aj ďalšiu zimnú Balkan Bashavel tour! A teda čas, kedy spolu vyskáčeme kalorie z vianočného hodovania v rytmoch balkan beats, gypsy music, reggae a world music.

V Bratislave štartuje combo:
MALALATA + Circus Brothers + Julah

English speaking balkan beats lovers, please scroll down.

MALALATA (SK)
MALALATA je už 13 rokov synonymom pre jedinečnú fúziu balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystúpenie DJského dua je nespútanou show plnou nákazlivej energie a 100% nasadenia. Pod jeho taktovkou pulzovali nielen kluby po celej Európe, ale aj vzdialené Mexiko a Japonsko. Duo predviedlo svoju show aj na festivaloch Colours of Ostrava, Pohoda, Uprising, Grape či na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar Band, Goran Bregović, Shantel a Fanfare Ciocarlia.

Circus Brothers (CZ, live)
Šesťčlenná pražská kapela, ktorá s neuveriteľnou energiou a nadhľadom hrá balkan-disco kombinujúce balkánsku dychovku, diskotékový beat, lacný pop, špinavý house, drsný rap a príjemný folk. Táto banda sa už predstavila na festivaloch Rock for People, Mighty Sounds či Rock for Churchill a odohrala spoločný koncert s legendárnymi Fanfare Ciocarlia.

Julah (SK)
Perkusionista ethno bandy Capre, občasný producent a hlavne DJ. V osobitých setoch mixuje hudbu mnohých žánrov a mnohých kútov sveta – najmä Balkánu, južnej Európy a južnej Ameriky.Vstup BUDE POVOLENÝ len osobám starším ako 18 rokov.
Akcia bude fotograficky dokumentovaná a fotografie z nej budú zverejnené na sociálnej sieti Facebook.

Začiatok podujatia: 18. 1. 2020 21:00:00
Koniec podujatia: 19. 1. 2020 4:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Gypsy Čáve / Bratislava
Overené podujatieGypsy Čáve / Bratislava
Ateliér Babylon, Bratislava
Gypsy Čáve / Bratislava
Overené podujatieGypsy Čáve / Bratislava
Ateliér Babylon, Bratislava