Basshaze w. Zero T (IRL)

Podujatie Bratislava

Basshaze w. Zero T (IRL) @Dole

Drum&bassová noc Basshaze vstupuje do jesennej klubovej sezóny naozaj veľkolepo! Dámy a páni, prichádza človek, ktorý je na scéne už viac ako 16 rokov, jeho meno sa spája so značkami ako Metalheadz, Soul:r, Quarantine, Shogun Audio, Integral a mnohými ďalšími. Na konte má 2 štúdiové albumy a desiatky singlov či EP’s. Pán kontrastov a organického drum&bassu. Od krásnych soulful rozprávok po deepové bangery. Zásadná postava drum&bassu, rodák z Írska žijúci v Londýne - Zero T! Parádnu výpravu do jeho hudobného sveta budú supportovať domáci majster dj-ingu Gabanna, mladý talent Bëor a rezident Lixx. Túto príležitosť si nenechajte ujsť.

Zero T (IRL)
Šestnásť rokov na drum&bassovej scéne nie je vôbec málo. Sú však ľudia, ktorí na vás nekričia spoza každého rohu na internete, ale hovorí za nich ich práca. V tomto prípadne naozaj poctivá a poriadne objemná. Ak ste fanúšikovia polámaných beatov a meno Zero T vám nič nehovorí, niečo nie je v poriadku.

Cian McCann odštartoval svoju kariéru v roku 2000 na značke Bassbin, ktorá v tom čase robila s menami ako Calibre, Alix Perez, Rockwell, či Noisia. Počas rokov si ešte ako Zero Tolerance zaistil pevné miesto na scéne. Určite aj vďaka svojmu všestrannému talentu. Jeho hudba začína pri nádherných soulful opusoch plných vokálov a končí pri poriadnych tech-bangeroch, ktoré vás postavia zo stoličky. Práve preto jeho veci svietia v katalógoch tak kontrastných labelov, ako Subtitles, či Shogun Audio a Soul:r, Spearhead a Signature. Veľká vec prišla v roku 2008, album Cheap Shots, ktorý svet prijal s nadšením. O dva roky na to zakladá vlastnú značku Footprints a už ako Zero T sa mu dostáva cti namiešať set zo série FabricLive pre slávny londýnsky klub.

Po krátkej pauze sa v roku 2014 vracia na scénu v plnej sile a pod hlavičkou labelov ako Metalheadz či Dispatch ide do tuhého. Stabilná spolupráca s Fierce-om a luxusný nový album “Golden Section” z minulého roka robia zo Zero T producenta a dja, ktorého vystúpenie na Slovensku by ste si určite nemali nechať ujsť.

Gabanna (SK)
Oslovenie ‘otec drum&bassu’ na Slovensku je pre Gabannu už ťažké klišé, no má niečo do seba. Práve on stál pri začiatkoch rozvoja tohto žánru u nás. Už 20 rokov (!) je aktívnou súčasťou najstaršej slovenskej dnb crew Drumatique, má prehľad, skúsenosti a vymakanú selekciu, ktorú si užijete aj na našej septembrovej noci.

Bëor (SK)
Dnes je na Slovensku celkom vzácne vidieť mladých djs, ktorým učaroval soulful, deep a liquidfunk drum&bass natoľko, že sa do neho ponorili a naozaj ho pochopili. Bëor je určite výnimka a je to počuť na jeho mixoch. Parádne kombinácie, ktoré vás nadchnú a prehľad v hudbe, ktorý sa počíta. Tento mladý dj, ktorý je “v tom” len zhruba rok si strihne svoj set po prvýkrát v klube Dole na Basshaze.

Lixx (SK)
Viac ako 16 rokov na scéne, hrozivé množstvo projektov na konte, niekoľko ocenení ‘najlepší slovenský drum&bass dj’, výherca Sunandbass Dj Competition v roku 2012, otec konceptu BASSHAZE, autor drum&bassovej show SIGNAll_FM a rovnomenných eventov, skúsený selektor, rezident Klubu Dole a neúnavný propagátor kvalitného drum&bassu nebude chýbať ani v septembri.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

BASSHAZE w. Zero T (IRL) @ Dole
September 10, 2016 / Saturday, Start 22:00
Klub Dole, Nám. SNP 30, Bratislava / Slovakia

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Lineup:

★ ZERO T (IRL)
★ Gabanna (SK)
★ Bëor (SK)
★ Lixx (SK)

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Vstup:
22:00 - 24:00 6€
24:00 - 03:00 7€
03:00 - 06:00 3€

Partneri: Radio_FM, Doba Magazín, CITYLIFE.SK, Wave Weekly, kamdomesta, Gregi.net - Multikultúrny portál, Bratislava Underground Advisor

Miesto konania podujatia: Klub Dole, Námestie SNP 30, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 10. Septembra 2016 22:00
Dátum ukončenia podujatia: 11. Septembra 2016 06:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1453N 17.1106E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Basshaze w. Zero T (IRL) @Dole

Fotografie
Podobné podujatia
MIROSLAV DONUTIL - VIANOCE one man show
MIROSLAV DONUTIL - VIANOCE one man show
Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu, Bratislava
Novoročný koncert 2020
Novoročný koncert 2020
Slovenský rozhlas, Bratislava