Beach Draždiak Series Summer 2017

Podujatie Bratislava

Beach Draždiak Series Summer 2017 - september finále

Finálové turnaje série BEACH DRAŽDIAK SUMMER 2017.

sobota 9.september - Muži Open, Muži Amatér, Ženy Open, Ženy Amatér - max kapacita v jednotlivých kategóriách 16 družstiev, platí presýpací (prelievací, presúvací) systém - o čo menej prihlásených družstiev v jednej kategórii, o to viac družstiev v ostatních kategóriách
Nedeľa 10.september - Mix Open, Mix Amatér, - max kapacita v jednotlivých kategóriách 20 družstiev, platí presýpací (prelievací, presúvací) systém - o čo menej prihlásených družstiev v jednej kategórii, o to viac družstiev v ostatních kategóriách

Prioritne budú prihlasované družstvá v ktorých aspoň jeden hráč sa zúčastnil niektorého z doterajších turnajov BDSS 2017. V prípade, že nebude naplnená kapacita turnaja, budú zaradené aj družstvá s hráčmi bez účasti na turnaji BDSS 2017.

Minimálna účasť na otvorenie turnaja v jednotlivej kategórii je 5 družstiev.
V prípade, že bude v kategórii MUŽI A / ŽENY A prihlásených menej ako 5 družstiev, bude táto kategória zlúčená s kategóriou MUŽI O / ŽENY O.
V prípade, že bude v kategórii MUŽI O / ŽENY O prihlásených menej ako 5 družstiev, turnaj v uvedenej kategórii sa nebude konať.
V prípade, že bude v kategórii MIX A prihlásených menej ako 5 družstiev, bude táto kategória zlúčená s kategóriou MIX O.
V prípade, že bude v kategórii MIX O prihlásených menej ako 5 družstiev, turnaj v uvedenej kategórii sa nebude konať.

Prihlasovanie na jednotlivé turnaje vždy do polnoci štvrtka pred turnajom na beachvolleyclubdrazdiak@gmail.com (alebo aspoň do správy na fb s uvedením mailového kontaktu) s uvedením kategórie turnaja (Mix O/A...) mena, priezviska a telefónneho kontaktu hráčov družstva. O prihlásení dostanete potvrdenie mailom.

Systém turnaja (rozdelenie do skupín, počet setov a stav do ktorého sa bude hrať) bude určený v piatok pred turnajom podľa počtu prihlásených družstiev.
Prioritne sa bude hrať na 3 - 5 členné skupiny s postupom do príslušného pavúka. V prípade účasti len 5 družstiev v kategórii sa bude hrať systémom každý s každým.

Víťazné družstvo zabezpečuje úpravu ihriska po zápase, družstvo ktoré prehralo rozhoduje ďalší zápas. Na prvé zápasy určí rozhodcu organizátor (ak sa nenájde dobrovoľník).

Prezentácia družstiev:
- sobota 8.30 - 8.45
- nedeľa 8.30 - 8.45

Úhrada štartovného 20 €/družstvo vždy do polnoci štvrtka pred turnajom na účet SK9609000000005053868025 v poznámke uviesť priezvisko jedného z hráčov.
Úhrada štartovného 25 €/družstvo pri platbe na mieste konania turnaja pri prezentácii družstiev

Všetci účastníci turnajov majú v cene štartovného okrem garantovaného minimálneho počtu štyroch zápasov, zabezpečený aj pitný režim (minerálka, iontový nápoj a pod.) a 1x snack (bageta a pod.).

Víťazi turnajov na 1, 2 a 3 mieste získajú víťaznú trofej a finalisti turnajov aj tielka BEACH DRAŽDIAK SERIES.

Podrobné pravidlá BEACH DRAŽDIAK SERIES SUMMER 2017 čítaj TU: https://www.facebook.com/notes/beach-draždiak/turnaje-beach-draždiak-series/1191285780940890

Miesto konania podujatia: Beach Draždiak, Tematinska, Velký Draždiak, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 9. Septembra 2017 08:30
Dátum ukončenia podujatia: 10. Septembra 2017 18:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1073N 17.114E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Beach Draždiak Series Summer 2017 - september finále

Meno organizátora: Beach Draždiak
Fotografie
Podobné podujatia
Atrios Dračí kros
Atrios Dračí kros
Areál pod Horárňou Krasňany, Bratislava
Račiansky kros 2019 JESEŇ
Račiansky kros 2019 JESEŇ
Amfiteáter Rača, Bratislava
Atrios Dračí kros
Atrios Dračí kros
Areál pod Horárňou Krasňany, Bratislava
Račiansky kros 2019 JESEŇ
Račiansky kros 2019 JESEŇ
Amfiteáter Rača, Bratislava