BEACH OPENING PARTY 2019

Podujatie Košice

BEACH OPENING PARTY

Students Love Party prezentuje “BEACH OPENING PARTY" “Goodbye Summer Edition”. Pre všetkých, ktorí si naplno užívali horúce momenty leta, teraz prichádza ten čas v roku, kedy hovoríme dovidenia leto a vitaj nový semester. V jesennej atmosfére, aby sa stala pre Vás táto noc nezabudnuteľná, rozhodli sme sa Vám priniesť jednu z najznámejších profesionálnych Djs na Slovensku”DJ MIGUEL”.
Pripravte sa tiež na tie najlepšie beaty v podaní našich rezident Djs španielskeho Agustína de Molinu. Čakáme na všetkých tých, ktorý si chcú užiť noc plnú zábavy a tancovania na top hudbu od našich Djs.Preto neostávaj doma prvý piatok semestra, ale pripoj sa k nám počas tejto úžasnej noci plnej rytmu a znovu sa stretni so svojimi priateľmi zo školy. Redaˇˇ Poďme všetci osláviť začiatok semestra s nezabudnuteľnou atmosférou pláže, paliem, mojita a margerity až po svitanie !!!

Piatok 27. septembra 2019 o 22:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia