Becher Garden Party v Bratislave

Podujatie Bratislava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Kam v Bratislave, Koncerty, Zábava, párty
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Aj vy si predstavujete pohodové letné večery pri príjemnej hudbe a s pohárikom kvalitného letného drinku? Potom nesmiete chýbať na záhradných párty s voľným vstupom, ktoré si pre vás toto leto pripravil Becher Beton Bar. A nie sú to veru akékoľvek oslavy.

Vedeli ste, že obľúbený drink BETON toto leto oslavuje 50 rokov? Pri tejto príležitosti sa rozhodol odmeniť svojich fanúšikov piatimi špeciálmi s netradičnými príchuťami, ktoré musíte na betón vyskúšať! Originálne recepty s Jablčnô, Herbert sirupy, The Lovely Food, The Padre Craft Brew a The C Café budú predstavené na letných garden parties. Okrem Becherovky na nich nebude chýbať ani dobrá hudba v podaní kapiel Puding pani Elvisovej a Walter Schnitzelsson v spojení s dídžejskými setmi.

Mladí slovenskí craftmani pripravili BETON špeciály, z ktorých si vyberie každý – pre poctivých pivárov je tu spojenie Betonu s pšeničným pivom, tí, ktorí majú radšej niečo sladké, ocenia kombinácie s ovocnými sirupmi a pre experimentátorov ponúka Becher´s Bar netradičnú kombináciu s kávou. Do toho v pozadí príjemná hudba a o program na augustové víkendy máte postarané. „BETON už 50 rokov spríjemňuje ľuďom letné večery a tento rok sme sa to pokúsili posunúť ešte ďalej a priniesť ľudom niečo špeciálne. Teší nás, že sa nám prostredníctvom týchto párty s voľným vstupom podarilo spojiť ľudí, ktorí robia veci s nadšením a vášňou – či už svoju hudbu alebo poctivé barmanské remeslo, a veríme, že rovnako príjemný pocit si odnesú aj všetci, ktorí sa záhradných párty zúčastnia,“ hovorí brand manažérka Becherovky Zuzka Benková.

Letné záhradné párty si môžete vychutnať v piatich slovenských mestách. V Bratislave sa môžete v piatok 18. augusta v Čitárni u Červeného raka tešiť na vystúpenia Puding Pani Elvisovej a DJ Kodo. Vstup je voľný.


© 2017, cdrex s.r.o., všetky práva vyhradené
design & programming by
AITechnology, Ondrej Demian