BEČKOVI CHLAPCI, ZÁHORIENKA

Podujatie Malacky

BEČKOVI CHLAPCI, ZÁHORIENKA

Martinský koncert

BEČKOVI CHLAPCI

Ich repertoár zahŕňa takmer všetky hudobné žánre, určené všetkým generáciam. Vystupujú hlavne na plesoch, tanečných zábavách, na svadbách a rôznych súkromných akciách. Hrajú evergreeny, hudbu 70. - 80. rokov, československé oldies, až po sučasné hity a samozrejme ľudovky a vlastnú tvorbu. Sú muzikanti srdcom aj dušou a vidno to aj na ich vystúpeniach, ktorých neoddeliteľnou súčasťou je vždy zaručená show a zábava.

ZÁHORIENKA

Dychová hudba Záhorienka vznikla v roku 1987 v snahe zachovať a pokračovať v tradícii dychoviek na Záhorí. Za uplynulé roky sa v kapele vystriedalo veľa muzikantov z takmer celého Záhoria. I súčasnú podobu tvoria hudobníci od Pezinka až po Skalicu, niektorí prekračujú i rieku Moravu.

Repertoár Záhorienky je pomerne pestrý a bohatý. Chlapci a dievčatá hrajú takmer všetko, čo sa im páči, prevažne skladby zo Záhoria, blízkej Moravy, nechýba ani česká klasika, slovenské hity a radi si odskočia do iného repertoáru okrem tradičných poliek a valčíkov. Záhorienka učinkuje na rôznych podujatiach, koncertoch, estrádnych programoch, posedeniach pri dychovke, zábavách atď. v rámci regiónu i celého Slovenska, resp. reprezentuje slovenskú kultúru i v zahraničí.

Pondelok, 11. 11. o 17:00

Fotografie
Podobné podujatia
SENZI  SILVESTER  2019
Overené podujatieSENZI SILVESTER 2019
DK Zrkadlový háj, Bratislava
Country  na  sobotu
Overené podujatieCountry na sobotu
Dom kultúry Lúky, Bratislava
MDMS TOUR 2019
MDMS TOUR 2019
Refinery Gallery, Bratislava
LARA FABIAN
LARA FABIAN
AXA aréna NTC Bratislava, Bratislava