Bežecká ČSOB Zimná séria na Slovakiaringu

Podujatie Orechová Potôň

Bežecká ČSOB Zimná séria na Slovakiaringu

24. januára majú vytrvalci možnosť otestovať si svoju formu na netradičnom mieste - Slovakiaringu v Orechovej Potôni, kde sa uskutoční podujatie ČSOB Zimná séria 2016.
Bežecké preteky v jedinečnom prostredí na automobilovom okruhu sa na Slovensku uskutočnia prvýkrát. Účastníci budú mať možnosť nahliadnuť do priestorov boxov, zabehnúť si na súťažnom okruhu či odštartovať na svetelnú signalizáciu ako na pretekoch Formuly 1 alebo motocyklov v najsilnejšej kubatúre Moto GP. V areáli Slovakiaringu čakajú na návštevníkov viaceré atrakcie i Škola šmyku. Súťažiaci vyskúšajú svoje schopnosti v behu na 6 km alebo na 12-kilometrovej trati, pričom chýbať nebudú ani obľúbené detské behy, ktoré sú už tradičnou súčasťou. Novinkou je aj zaradenie disciplíny nordic walking na 6 km. Časy štartov jednotlivých disciplín 24. januára v Orechovej Potôni sú nasledovné: 10.30 h detské behy 11.00 h beh na 12 km 11.05 h beh a nordic walking na 6 km

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia