Bežecký Armagedon 2019

Podujatie Banská Bystrica

Bežecký Armagedon

V dobách dávnych civilizácií žil človek v harmónii s okolitým prostredím. Pochopenie, rešpekt a efektivita boli dôsledkom priameho kontaktu s prírodou. Hlavným dopravným prostriedkom boli vlastné nohy a beh ako najprirodzenejšia forma pohybu. V tejto realite vyrástla mýtami opradená civilizácia Mayov.
Rozsiahle územie a náročný terén boli každodennou výzvou pre bežcov zabezpečujúcich tok informácií nevyhnutný pre fungovanie spoločnosti.

Mayovia vedeli, kedy ich kalendár začal a vypočítali, kedy skončí. A malo sa tak stať 21.12.2012! V tento deň mal nastať koniec sveta, ako ho poznáme...

Lenže, nestalo sa a Marathon BB Team práve v tento deň založil tradíciu polnočného behu. Tento rok vybehneme už po piatykrát.

Čaká na Vás krátke 4km prebehnutie v jednoliatej skupinke bez pachtenia v príjemnom konverzačnom tempe, nádherný výhľad z Kalvárie pod Urpínom a drink ako bodka za krásnym športovým rokom 2019...

registrovať sa netreba, stačí prísť. štartujeme presne o pol noci z Námestia SNP.

Prijmi výzvu!

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia