Bílé Vánoce Lucie Bílé

Podujatie Bratislava

BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ 
Orchester a zbor Petra Maláska
Český chlapčenský zbor BONI PUERI
LUCIE BÍLÁ sa vydáva na svoje každoročné vianočné turné! 
Spoločne s klaviristom a hudobným producentom Petrom Maláskom pre túto príležitosť vybrali zostavu nových songov, ktoré patria medzi celosvetovo najúspešnejšie melódie dokonale ladiace s tými najkrajšími dňami v roku. 
Lucie Bílá už niekoľko rokov spríjemňuje svojim fanúšikom predvianočný čas tradičnými vianočnými koncertmi, z ktorých dýcha láska, pokoj a kúzelná atmosféra blížiaceho sa Štedrého dňa. Inak tomu nebude ani tento rok. Repertoár týchto koncertov je prispôsobený práve tomuto čarovnému obdobiu. 
K navodeniu tej správnej vianočnej atmosféry si tentokrát Lucie Bílá na pomoc prizvala Český chlapčenský zbor BONI PUERI.
Lucie Bílá patrí v Čechách a na Slovensku k najpopulárnejším speváckym osobnostiam so širokým spektrom svojho zamerania. Medzi muzikály, v ktorých hrala a spievala, patria Bídníci, Dracula, Krysař, Johanka z Arku, Excalibur atď. Vydala rad sólových albumov a piesne ako Láska je láska, Trouba či eSeMeS, ktoré pozná takmer každý. Zažiarila aj vo filmoch, ako sú napr. Princezna ze mlejna, Král Ubu alebo Čas dluhů. Za svoj najväčší doterajší úspech považuje dve vystúpenia na festivale Pražská jar 98. Je držiteľkou mnohých prestížnych ocenení - televíznych cien TýTý, Českého slávika, Cien akadémie populárnej hudby a ďalších.
Príďte si vychutnať vianočné turné s najpopulárnejšie českou speváčkou! 
Nenechajte si ujsť neopakovateľný hudobný zážitok!
Lístky na vianočné turné Lucie Bílé nájdete na www.ticketportal.sk

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Exclusive agency EU s.r.o.
Fotografie
Podobné podujatia