Boomerang Fest - Gleb, Boy Wonder, Yanko Kral / 8.8, Zelená Voda

Podujatie Nové Mesto nad Váhom

Boomerang Fest - Gleb, Boy Wonder, Yanko Kral / 8.8, Zelená Voda

Dámy a páni pripravte sa na druhý ročník festivalu Boomerang, ktorý sa tento rok uskutoční v dátume 8.8. Na Zelenej Vode to bude naozaj žiť, postupne prejdeme počas večera z hip-hopu cez grime až do tempa dnb. Naše pozvanie prijali :

Gleb
Striktný MC, ktorého môžeme považovať za priekopníka žánrov ako Grime, Glitch Hop na Slovensku. Svoju extrémne rýchlu flow diktuje aj do rýchlejšieho bmp s čím si vytvoril jedinečný štýl a pod pódiom to vyzerá ako na poriadnom rave. Na svojom konte má 2 albumy Lavička Pimpin a Gauč storytelling, ktoré zožali medzi fanúšikmi obrovský úspech

Boy Wonder
Trnavský špinavý poet, člen Ty Nikdy Label , ktorého asi netreba obzvlášť predstavovať. Jedinečný flow, texty a po rokoch ho to baví robiť stále tak isto. Veríme, že jedného dňa sa dočkáme sľubovaného druhého albumu, na ktorý sa čaká už viac ako 7 rokov.

DJ Yanko Kral
Jeden z najuznávanejších djov na Slovensku, ktorý za gramcami stojí už skoro 20 rokov. Jeho sety už dlhú dobu nepozostávajú výhradne z hip hopu. Yanko Kral mixuje crossover dub stepu, trapu, grime-u, bass music a ďalších „nediskotékových“ žánrov.

Frayer Flexking
Zásadná osobnosť roku 2020 na SK scéne. Meno o ktorom budeme ešte veľa počuť lebo Rakety jak pizza .

Dymer Surovec & Bighorse
Šialenosť, punk , poriadny bordel pod pódiom a jedinečná show , to je časť bandy z pod Oravy. Štýl ako tu nemá nikto príde predstaviť táto crazy dvojica

GOBLIN
Najnovší člen prestížneho FRWRD Bookingu a čerstvo založeného multižánrovho projektu REZZONATE, v jeho setoch nájdete najmä Dnb a techno.

PREDPREDAJ : 👇
🔹https://tootoot.fm/sk/events/5f1004d6590d700d7cebfbc0🔹

Prvá vlna - 13 € / prvých 300 lístkov
Druhá vlna - 15€

☑️ Začiatok - 20:00
☑️ Parkovanie pred areálom
☑️ Velkometrážny stan
V prípade vypredania všetkých vĺn predpredaja lístky na mieste nebudú.

Parket a stage pod veľkometrážnym stanom . Akcia sa bude konať aj za zlého počasia vonku !

Začiatok podujatia: 8. 8. 2020 20:00:00
Koniec podujatia: 9. 8. 2020 3:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
DON ALDER
Overené podujatieDON ALDER
Koliba Tri Studničky u Tomášovcov, Liptovský Mikuláš