Boulder KING 2017

Podujatie Kežmarok

Boulder KING 2017

Kežmarskí bouldroví nadšenci v spolupráci so športovým klubom ŠK JAMES Kežmarok a slovenským horolezeckým spolkom JAMES. Vás pozývajú už na 3. ročník pretekov v lezení po umelej stene v kategorií bouldering zaradených do seriálu Slovenského pohára 1. kategórie.

Pretek sa uskutoční v sobotu 23. 9. 2017 na nádvorí Kežmarského hradu v perle Slovenského lezenia pod Vysokými Tatrami.

Pretek je atraktívne spojenie športu a zábavy, ktorú ponúka hradné nádvorie rovnako ako malebné kráľovské mesto Kežmarok, ktoré Vás upúta bohatou históriou či výhľadom na Vysoké Tatry.

Ako každoročne pre Vás budú pripravené workshopy, občerstvenie či kultúrny program. Na svoje si tak prídu pretekári ale rovnako aj fanúšikovia a sympatizanti lezenia !

Ďalšie podrobnosti a informácie vám budeme postupne prinášať prostredníctvom FB

Tešíme sa na vás 23. 9. 2017 na kežmarskom hrade !!!

------------------------------------------------------------------------------------------

The bouldering enthusiasts from Kežmarok in cooperation with ŠK JAMES Kežmarok and JAMES Slovak climbing club invite you to the third year of a bouldering competition in which is included to the Slovak Cup of 1st category.
The competition takes place on Saturday, September 23, 2017, in the courtyard of Kežmarok Castle, the pearl of the Slovak climbing below the High Tatras.
The competition is an attractive fusion of sports and entertainment, offered by the castle courtyard as well as the picturesque royal town Kežmarok, which attracts by its ample history or its view to the High Tatras.
As usual, workshops, catering and other cultural program is prepared for you. Thus, the racers as well as the fans and all the supporters of climbing will enjoy the event.
Further details and other information will be gradually provided on Facebook.
We look forward to meeting you on September 23, 2017 in Kežmarok Castle!!!

Miesto konania podujatia: Mestsky hrad Kezmarok, Hradné námestie 42, Kežmarok
Dátum začiatku podujatia: 23. Septembra 2017 09:00
Dátum ukončenia podujatia: 24. Septembra 2017 02:00
Pravdepodobné súradnice: 49.1395N 20.4332E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Boulder KING 2017

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Banane
Fotografie
Podobné podujatia