Brainrage over Europe tour 2022

Podujatie Bratislava

Brainrage over Europe tour 2022

BRAINRAGE OVER EUROPE TOUR 2022 – 19.10.2022 BA RANDAL

Výnimočné časy si vyžadujú výnimočné opatrenia! Nemecké power metalové legendy RAGE a BRAINSTORM sa spoločne dohodli, najmä po tom, čo boli ich EU turné na rok 2021 zrušené v dôsledku celosvetovej pandémie. Obe kapely sú už desaťročia samostatnou inštitúciou nielen na nemeckej metalovej scéne, ale aj celosvetovo. Napriek všetkému šialenému, čo sa v týchto dňoch obklopovalo, obe kapely dokázali vydať dve zo svojich najúspešnejších a pravdepodobne najlepších nahrávok v roku 2021. S “Resurrection Day” (SPV) dosiahli RAGE svoj najvyšší zápis v rebríčku v histórii kapiel, na 14. mieste v Nemecku. BRAINSTORM to dokonca prekonal, keď sa umiestnil na 12. mieste so skladbou „Wall Of Skulls“ (AFM). Obe kapely sa poznajú a obdivujú už roky, a tak sa po zrušených turné rozhodli spojiť sily a tvrdo sa vydať na cestu. BRAINRAGE dvojhlavé turné budúci rok. Fanúšikovia Power Metalu sa môžu tešiť na niečo špeciálne v roku 2022, keď RAGE a BRAINSTORM oslávia úspechy svojich nedávnych nahrávok po celej Európe. Ako špeciálny hosť na tomto turné TRI STATE CORNER, kde udáva tempo bývalý člen RAGE - Chris Efthimiadis a frontmanom kapely je „Efthiho“ žiak a aktuálny bubeník RAGE - Vassilios "Lucky" Maniatopoulos.

Obaja Headlineri zahrajú minimálne 75 minút svojich zabíjackých setov, takže rozhodne bude postarané o nadupaný večer plný poctivého nemeckého metalu !!

Tak nesed doma a prídi si užiť poriadnu nálož skvelej muziky 19.októbra 2022 do bratislavského RANDAL Clubu.

Cena vstupeniek v deň akcie: 25 €

19:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Huun Huur Tu 2022
Overené podujatieHuun Huur Tu 2022
Veľký evanjelický kostol, Bratislava
TOMÁŠ KLUS - CÍTÍM TOUR 2022
Overené podujatieTOMÁŠ KLUS - CÍTÍM TOUR 2022
STARS auditorium, Bratislava
SUM 41 + SIMPLE PLAN
Overené podujatieSUM 41 + SIMPLE PLAN
Incheba Expo Aréna, Bratislava
The Neighbourhood
Overené podujatieThe Neighbourhood
AXA aréna NTC Bratislava, Bratislava