Brilantná komédia MILENEC

Podujatie Rimavská Sobota

Brilantná komédia MILENEC

Osviežte svoju životnú rutinu zážitkom z brilantnej komédie MILENEC. Vtipným spôsobom Vás v stredu, 15. 6. o 19.00 hod. v divadelnej sále DK prevedie svetom plným nástrah, ktoré čakajú muža po 22 ročnom manželstve. Hlavný hrdina, usadený majiteľ reštaurácie, inak celkom „feši“ Martin Mňahončák, už nedokáže odolávať pokušeniu a vyberie sa na cestu do sveta milostných románov. Objektom jeho túžob sa postupne stávajú tri atraktívne ženy: Karin Hajdú, Mirka Partlová a Dominika Žiaranová, s ktorými sa dostáva do víru komických situácií. Vstupné: 15€ predpredaj / 18€ na mieste. Predaj vstupeniek na www.kulturars.sk a v TIC (v MsKS).

Hra svetoznámeho amerického autora Neila Simona je plná humorných situácií a dialógov. Režisérka Soňa Ferancová bravúrne využila priestor pre vykreslenie jednotlivých charakterov a pohotových situačných gagov. Nezastaviteľný podprahový boj o nadvládu jedného alebo druhého pohlavia v spoločnosti autor dokonale zachytil, no nechal na diváka nech si určí svojho víťaza.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Odchody vlakov
Overené podujatieOdchody vlakov
Dom kultúry Podborová, Zvolen
VODA A KRV NAD VODOU 30.9.2022
Overené podujatieVODA A KRV NAD VODOU 30.9.2022
Športová hala Štiavničky, Banská Bystrica
Odchody vlakov
Overené podujatieOdchody vlakov
Robotnícky dom, Banská Bystrica
VODA A KRV NAD VODOU 1.10.2022
Overené podujatieVODA A KRV NAD VODOU 1.10.2022
Športová hala Štiavničky, Banská Bystrica
Tri a pol chlapa
Overené podujatieTri a pol chlapa
Nádvorie Zichyho paláca, Bratislava
Odchody vlakov
Overené podujatieOdchody vlakov
Dom kultúry, Skalica