BURČÁKFEST 2017

Podujatie Veľké Kozmálovce

BURČÁKFEST 2017
Pridať do môjho kalendára
Festivaly, Zvyky a tradície
Web podujatia:
www.burcakfest.sk
Web organizátora:
www.burcakfest.sk
Ďalšie podujatia v meste Veľké Kozmálovce
Podrobnejšie informácie: Zuzana Kováčová 0917170647

Sme OZ Rodáci Veľké Kozmálovce a každoročne organizujeme kultúrno-spoločenské podujatie BURČAKFEST. Idea založiť BURČÁKFEST sa zrodila k príležitosti osláv mladého vína a tento rok je to už piaty ročník. Festival sa bude konať v centre obce, v parku kde sa bude odohrávať  hudobná aj gastronomická časť. Aj tento rok čaká návštevníkov bohatý program. Mysleli sme aj na najmenších,  ktorí  sa môžu preniesť do detského hudobného sveta cez Orchestriádu, spoločnosť im bude robiť úžasný Cirkus-Kus. Nezabudli sme ani na športové aktivity a pripravili sme pre najmenších  prekvapenie.

Minulý rok sme prežili  deň plný hudby, dobrého jedla, kvalitného vína a skvelej zábavy.  Vo Veľkých Kozmálovciach sme privítali skvelých hudobníkov, vinárskych majstrov, kuchárov, ľudových remeselníkov a priateľov na štvrtom ročníku burčákového festivalu. Program bol pripravený pre všetky vekové kategórie a slniečko prišlo tiež. Tešíme sa na stretnutie s Vami aj tento rok :O)

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: OZ Rodáci Veľké Kozmálovce
Fotografie
Podobné podujatia