Čarodielňa - letný výtvarný tábor pre deti

Podujatie Bratislava

Čarodielňa - letný výtvarný tábor pre deti

Milí priatelia,
ako po predchádzajúce roky, aj tento rok pozývame vaše deti do ČARODIELNE - letného výtvarného tábora pre deti. Tešíme sa na tento čas strávený s deťmi, ich spontánnosťou a tvorivosťou.

ČARODIELŇA
letný výtvarný tábor pre deti 6-9 rokov

3.-7.júla 2017

Ateliér LES, Pri Suchom mlyne 33, Bratislava

Všetci sa rodíme ako umelci, ak svoju tvorivosť včas podporíme, zostane nám navždy

Každé dieťa si nesie svoj vlastný príbeh. V krásnom prostredí Ateliéru LES v Bratislave, v blízkosti lesa - Železná studnička, ponúkneme deťom možnosť uvoľniť sa vo vlastnom tvorivom sebavyjadrení a naplno zažiť pocit slobody tvorby ako v ateliéri, na záhradke, tiež v pokojnej atmosfére prírody okolitého lesa.
Prostredníctvom rôznych výtvarných techník, v príbehoch a hrách podporíme jedinečnosť prirodzenej detskej tvorivosti. Pri práci v malej skupine je možné venovať každému z detí individuálny prístup.
Pracovať budeme s výtvarnými technikami ako voľná maľba, práca s prírodnými materiálmi, koláž, asambláž, modelovanie - hlina a výroba priestorových objektov, kresba. Tvoriť budeme v ateliéri a tiež v blízkom lese.
Čarodielňa je plánovaná pre komornú skupinu a má kvôli obmedzenému počtu rodinný charakter.

cena: 125 EUR - 5 denný celodenný tábor + 1 rozlúčková noc, denne 8.00-17.00, zo štvrtka na piatok s nocľahom. V cene je zahrnutá celodenná starostlivosť, lektori,
strava (5x obed, 5xolovrant + 1x večera, raňajky, desiata), pitie, ovocie, materiál pre výtvarnú činnosť)

prihlasovanie a info: carodielna@gmail.com,
mobil: 0911730073

lektori – Mária Kubasáková, Peter Kršák

Mária Kubasáková – žije v Bratislave, vyštudovaná výtvarníčka a architektka, venuje sa voľnej maľbe, grafike. Vedie výtvarné kurzy pre deti a pre dospelých, vytvorila a vedie kurzy pre dospelých Obrazy duše a Kam ma ruka vedie, kde prepája výtvarnú tvorbu s podpornými terapeutickými prvkami. Má skúsenosť s organizovaním a vedením detských výtvarných táborov. Venuje sa deťom a výtvarnej tvorbe v lesnej škôlke Atelier LES. Ukočila štvorročné štúdium s terapeutickým zameraním na Škole empatie v Bratislave (PACE). Robí osobné poradenstvo, kde okrem empatického poradenského rozhovoru pracuje s cítením v tele a vonkajším vyjadrením formou autentického prejavu aktivujúcich okrem porozumenia vnútorných procesov tiež proces liečenia.

Peter Kršák – žije v Bratislave, historik umenia a výtvarnik. Od detstva sa venuje viacerým tradičným vytvarným technikám, napr kresbe, grafike, keramike, maľbe a drevorezbe. V posledných rokoch sa intenzivne venuje technike olejomaĺby. Zaujimajú ho tradičné materiály technológie a postupy. Viac ako 10 rokov sa venuje tvorbe keramiky a experimentálnym výpalom v tradičnej keramikárskej peci na drevo. Venuje sa tiež práci s výtvarnými technikami v skupine. V roku 2010 pobudol celý rok na Kaukaze a Blízkom východe, v roku 2012 vydal časť svojich maliarskych dennikov knižne ako putovanie po troch krajinach.

Miesto konania podujatia: Škola slobodného učenia: Ateliér Les, Pri Suchom mlyne 33, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 3. Júla 2017 08:00
Dátum ukončenia podujatia: 7. Júla 2017 17:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1683N 17.0788E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Čarodielňa - letný výtvarný tábor pre deti

Fotografie
Podobné podujatia
Atrios Dračí kros
Atrios Dračí kros
Areál pod Horárňou Krasňany, Bratislava
HANIČKA A MURKO - KONCERTNÉ TURNÉ JESEŇ 2019
HANIČKA A MURKO - KONCERTNÉ TURNÉ JESEŇ 2019
Nemecký kultúrny dom Rača, Bratislava
Detské divadelné predstavenie - Normenov svet
Detské divadelné predstavenie - Normenov svet
Karloveské centrum kultúry, Bratislava
Cisárové nové šaty
Cisárové nové šaty
Divadlo LA KOMIKA, Bratislava
Muzikál Peter Pan - Bratislava
Muzikál Peter Pan - Bratislava
DK Zrkadlový háj, Bratislava