CASH-ovica - Johnny Cash Revival 2018

Podujatie Bratislava

CASH-ovica - Johnny Cash Revival

Príďte si zaspomínať na legendu country hudby Johnnyho Casha v podaní fantastického Róberta Šimeka, 31.3.2018 v priestoroch Kraken Cafe&Bar v Bratislave. Róbert Šimek sa narodil a v súčasnej dobe žije v Bratislave avšak niekoľko rokov bol jeho domovom tiež USA. V 14-tych rokoch začal hrať na gitaru a z bohatej zbierky LP platní svojho otca čím ďalej viac prepadal čaru basbarytonu Johnnyho Casha. Svojou cashovskou image potvrdil Robert Šimek i šiestimi koncertmi v prísne strážených väzniciach naposledy v Ilave v roku 2007, podobne ako pred rokmi spieval Johnny Cash trestancom za mrežami vo Folsome, San Quentin a ďalších väzniciach.
V roku 2009 získal na medzinárodnom country festivale v Iowe, USA dve ocenenia „A Rising Legend“ a „Johnny Cash Spirit“.
V roku 2011 Robert Šimek vystupoval v Nashville, USA s Johnny Cashovou sestrou Joanne Cash, ktorá je známa svojimi gospelovými pesničkami nielen po celej Amerike, ale aj v Európe. V tomto roku tiež navštívil dom rodičov Johnnyho Casha v Hendersonville neďaleko Nashvillu v USA.
V roku 2014 Robert nahral nové CD s 12 pesničkami, kde autormi textov sú dvaja američania (Floyd Robinson z Hendersonvillu, Tennesee ocenený v USA ocenenie- Hall of Flame a druhý Elwood Walker žijúci v Nashville). Autorom hudby na svojom novom CD bol Robert sám.
V septembri 2014 sa Robert Šimek vrátil z USA po mesačnom tour Memphis, Nashville, Jackson, Hendersonville (Tennessee), Dyes (Arkansas), kde predstavoval nové CD v amerických médiách.
V roku 2016 navštívil väznice v Kalifornií - San Quentin a Folsom Prison v hlavnom meste Sacramento.

Vstupenky si môžete kúpiť v predpredaji na bare v Kraken Cafe&Bar
Pozor!!! Počet miest je limitovaný

Miesto konania podujatia: Kraken Cafe & Bar, Štefánikova 14, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 31. Marca 2018 20:00
Dátum ukončenia podujatia: 1. Apríla 2018 03:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1531N 17.1066E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia CASH-ovica - Johnny Cash Revival

Meno organizátora: Kraken Cafe & Bar
Fotografie
Podobné podujatia
Koncert kapely KABÁT 2019
Koncert kapely KABÁT 2019
Štadión Tehelné pole, Bratislava
páROCK na Mlynoch
páROCK na Mlynoch
Staré Grunty, Bratislava
Oliver Heldens
Oliver Heldens
HANT ARÉNA - PASIENKY, Bratislava
Oktagon 12
Oktagon 12
Nase hospoda Machnac, Bratislava