Čchi kung čung juan - Zhong-Yuan Qi Gong

Podujatie Zvolen

Čchi kung čung juan - Zhong-Yuan Qi Gong

Srdečne Vás pozývame na kurz,
Čchi kung čung juan - Zhong-Yuan Qi Gong - I.stupeň

Anaháta o.z., Hviezdoslavova 16, Zvolen

28-30. októbra 2016

piatok: 18:00 - 21:00
sobota: 09:30 - 16:30
nedeľa 09:00 - 16:00 ( približne hodinové prestávky na obed )

CENA KURZU: 80 €
60 € študenti, dôchodcovia, mamičky na materskej, ZŤP

Zhong Yuan Qi Gong ( ZYQ ) - je umením vnútornej premeny,
jedným z najstarších a najkomplexnejších smerov liečebneho čchi-kungu. Tvorí ho ucelený systém jednoduchých, pohybových a meditačných cvičení. Rozvíjame sa predovšetkým vďaka tréningu mysli. Pozitívne zmeny prebiehajú na fyzickej, energetickej aj informačnej úrovni. ZYQ umožňuje aj rozvoj intelektu a našich zmyslov. Vďaka čomu sme na základe vlastných skúsenosti schopní lepšie porozumieť sebe i svetu.

Prvý stupeň je zameraný na zlepšenie zdravia - uvolnenie tela.
K zvýšeniu množstva a kvality životnej energie. Učíme sa ako ju naberať a využívať k obnove zdravia. A zároveň udržiavať rovnováhu v organizme.
Uvoľnením umožňujeme telu sa regenerovať. Čistením dôležitých bodov a dráh v organizme napomáhame k lepšiemu prúdeniu čchi a krvi. Čo je veľmi dôležité k udržiavaniu dobrej fyzickej aj psychickej kondície. Posiľňujeme obličky, zbavujeme sa strachu a napätia, zlepšujeme trávenie...

Cvičením ZYQ sa tiež obnovuje talent, narastá chuť do života a práce, upokojuje sa myseľ. Zlepšuje sa obrazytvornosť, fantázia a intelekt.

Kurz je úvodným a základným v systeme ZYQ. Naučite sa správnemu prevedeniu jednotlivých cvikov a pochopíte ich významy a súvislosti. Po skončení budete vedieť cvičiť samostatne. Obdržite certifikát o absolvovaní kurzu a v prípade záujmu sa budete môcť zúčastňovať spoločných cvičení.

ZYQ je komplexným rozvojovým systémom.
No je veľmi vhodný a prospešný aj ako doplnok k iným cvičeniam a aktivitám. Nie je politicky alebo náboženský orientovaný.
Vhodný pre všetky vekové kategórie.

V sobotu 18 - 21h sa uskutoční spoločné cvičenie pre všetkých, ktorí už majú absolvovaní aspoň I.stupeň. Prihláste sa prosím dopredu. Cena za cvičenie: 5€

Na kurz sa môžete prihlásiť mailom: anahata.zvolen@gmail.com a miesto si rezervovať uhradením zálohy 30, - € na číslo účtu SK35 1111 0000 0067 8281 1007

Viac informácii nájdete aj na stránkach SAČ: www.zyq.sk,

Prípadne môžete kontaktovať inštruktora:
miroslav.zyq@gmail.com alebo 0944 278 814

Teší sa na Vás inštruktor Miroslav Chudej
https://www.facebook.com/zyqinstructormiroslav/

Miesto konania podujatia: Anaháta, P. O. Hviezdoslavova 16, Zvolen
Dátum začiatku podujatia: 28. Októbra 2016 18:00
Dátum ukončenia podujatia: 30. Októbra 2016 16:00
Pravdepodobné súradnice: 48.5762N 19.1301E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Čchi kung čung juan - Zhong-Yuan Qi Gong

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia