Cesta rozprávkovým lesom na Smolenický zámok

Podujatie Smolenice

Cesta rozprávkovým lesom na Smolenický zámok
Pridať do môjho kalendára
Iné podujatia, Podujatia pre deti
Ďalšie podujatia v meste Smolenice

Cesta rozprávkovým lesom na Smolenický zámok

Viac ako desať stanovíšť, na ktorých sa deti nielen zabávajú, ale i súťažia, lemuje cestu na najkrajší zámok západného Slovenska. Ten sa napokon na jeden deň stane domovom rozprávkovej kráľovnej a kráľa, ktorí deti vítajú po zdolaní dobrodružnej výpravy.
Na malých aj veľkých čaká viacero zaujímavých tematických zastavení plných hier, dobrodružstva a neopakovateľných zážitkov. Na rozprávkovej ceste budú musieť zdolať neľahké úlohy, ktoré preveria nielen ich fyzickú zdatnosť, ale potrápia aj ich hlávky. Odmenou však bude zaslúžená sladkosť od kráľa a kráľovnej priamo na kráľovskom nádvorí Smolenického zámku. Pozor však pri prechádzke lesom. Číhať na vás budú všelijaké rozprávkové bytosti - víly, princezné, vodníci, ba aj zbojníci, či baby jagy. Prídte si vychutnať príjemné dopoludnie s vašou rodinou, zabaviť sa a oddýchnuť si v malebnom prostredí Malých Karpát.

Kedy: 11. júna 2017 od 9:00 do 12:00 hod.
Kde: Smolenický zámok

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Paci Pac a kamaráti
Paci Pac a kamaráti
Kultúrny dom, Šaštín - Stráže
Ladies comedy s Didianou a Lujzou
Ladies comedy s Didianou a Lujzou
Elektrárňa Piešťany, Piešťany