Cestovateľská prednáška Kamčatka

Podujatie Žilina

Cestovateľská prednáška: Kamčatka

Chodil po lávovom potoku, pil vodu z ľadovcov a plašil medvede štipľavou paprikou, cestovateľ Vojtech Hank nám porozpráva o svojich cestách po Kamčatke.

Ak sa raz vyberiete na Kamčatku, rátajte s tým, že je tam draho ako v Moskve. Žije tam tristotisíc ľudí, dvadsaťtisíc medveďov a milióny komárov, ktoré bezbolestne a bez známok po vpichu vykonajú výdatný odber vašej krvi. Rieky na Kamčatke oplývajú hojnosťou rýb, lesy zverinou. A tam, kde kraľujú sopky, nenájdete nijakú chatku či chatrč. Miesto, kde by ste mohli zložiť unavenú hlavu a skryť sa pred medveďmi.

Vojtech Hank pracovne pôsobí v Inštitúte výchovy a vzdelávania. Jeho koníčkom je fotografovanie a cestovanie. Týmto záľubám sa venuje už dlhé roky. Je aktívnym členom Piešťanského fotoklubu od jeho založenia v roku 2005.
Fotografiou sa však nikdy neživil, napriek tomu má za sebou množstvo výstav a niekoľko pekných fotografických úspechov.

Kapacita sály je obmedzená, preto odporúčame rezervovať si miesta (info@rosenfeldovpalac.sk). Rezervované miesta budeme držať max. 15 min. do začatia predstavenia (t.j. do 16.45 hod.).

Vstupné zadarmo.

Začiatok podujatia: 31. 3. 2020 17:00:00
Koniec podujatia: 31. 3. 2020 18:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia