Cestovateľské kino 2017: Severná Kórea

Podujatie Košice

Cestovateľské kino: Severná Kórea@Kino Úsmev

Svet uzavrený za železnou oponou a v zovretí tvrdého komunizmu ponúka nevšedné a raritné cestovateľské dobrodružstvo. Ako žijú ľudia v tejto izolovanosti? A ako sa tam cítia vyvolení turisti pod všadeprítomnými sliediacimi očami? Aké sú pravidlá a tradície tohto národa? Vyberte sa s nami v sprievode fotografa Romana Haráka na tak trochu surrealistický výlet do zeme, pre ktorú sú príznačné efektívna propaganda, neoblomná cenzúra a kontroverzní politickí lídri.

Roman Harák
je fotograf a cestovateľ, ktorý pôsobí v IT a e-commerce sfére. Patrí k ľuďom, ktorí si pre dovolenku nevyberajú plážové lokality, ale lákajú ho skôr menej obvyklé destinácie pre cestovanie. Jeho fotografie zo Severnej Kórey už videlo niekoľko miliónov ľudí a boli použité v médiách ako CNN, Reuters, BBC či The Guardian.

14. 3. (utorok)
Štart: 20:00 hod.
Vstup: 4€ v predpredaji v pokladni Kina Úsmev každý deň od 17:00 do 20:00

Partneri: Zajtrajšie noviny - Váš bezplatný sprievodca kultúrou, Radio_FM, Cestovanie po svete, Dobré noviny, kamdomesta, Bord.sk, Přednáškomat, Interez, Košický Korzár

Miesto konania podujatia: Kino Úsmev, Kasárenské Námestie 1, Košice
Dátum začiatku podujatia: 14. Marca 2017 20:00
Dátum ukončenia podujatia: 14. Marca 2017 21:30
Pravdepodobné súradnice: 48.7262N 21.2572E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Cestovateľské kino: Severná Kórea@Kino Úsmev

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia