Cestovateľské kino: Island @Kino Úsmev

Podujatie Košice

Cestovateľské kino: Island @Kino Úsmev
Pridať do môjho kalendára
Kino, Prednášky, besedy, kurzy
Ďalšie podujatia v meste Košice

Cestovateľské kino: Island @Kino Úsmev

Zem ohňa a ľadu, kde cítiť silu prírody, elfov a škriatkov. Vydajte sa s nami na magický ostrov Island a objavte najbohatšiu kultúrnu scénu pod polárnym kruhom. Prejdite sa pomedzi pestrofarebné domčeky, navštívte s nami najsevernejšie hlavné mesto sveta Reykjavík a spoznajte národ so svojským zmyslom pre humor, ktorý vystihuje napríklad príslovie: „Je lepšie chodiť bosý, ako bez kníh“. Nalaďte sa na životný rytmus, ktorý určujú nekonečné lávové polia, nezbedné sopky, stovky vodopádov a tisícky oviec, ...a samozrejme troli, ktorí neradi vidia, keď im postavíte cez obývačku cestu. Sprevádzať nás bude cestovateľka Eva Rosíková.

Eva Rosíková
je dlhoročná spolupracovníčka dokumentárneho cyklu „Cestománie“, sprievodkyňa a nadšená realizátorka netradičných projektov. Miluje šport akéhokoľvek druhu, najlepšie si oddýchne na horách a pri bedmintone a plážovom volejbale. Profesionálne pôsobí v CK SVET.

17. 1. (utorok)
Štart: 20:00 hod.
Vstup: 4€ v predpredaji v pokladni Kina Úsmev každý deň od 17:00 do 20:00

Partneri: Zajtrajšie noviny - Váš bezplatný sprievodca kultúrou, Radio_FM, Cestovanie po svete, Dobré noviny, kamdomesta, Bord.sk

Miesto konania podujatia: Kino Úsmev, Kasárenské Námestie 1, Košice
Dátum začiatku podujatia: 17. Januára 2017 20:00
Dátum ukončenia podujatia: 17. Januára 2017 21:30
Pravdepodobné súradnice: 48.7262N 21.2572E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Cestovateľské kino: Island @Kino Úsmev

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia