Cestovateľské kino: Transsibírska magistrála @Kino Hviezda

Podujatie Trnava

Cestovateľské kino: Transsibírska magistrála @Kino Hviezda

Vlaková legenda a cesta, ktorú treba zažiť aspoň raz za život! Transsibírska magistrála je nevšedné cestovateľské dobrodružstvo odohrávajúce sa na koľajniciach krížujúcich najdôležitejšie mestá Ruska, nedotknutú prírodu Mongolska, pestrý Peking aj legendárny Čínsky múr. Spoznajte skryté krásy východnej Európy aj Ázie so zohraným cestovateľským duom Martinom Navrátilom a Martou Rajkovskou, ktorí nám priblížia a ukážu všetko, čo sa počas pobytu v “hoteli” na kolesách dá zažiť.

Martin Navrátil a Marta Rajková
je duo, ktoré svoje cestovateľské zážitky nielen žije, ale o nich aj píše a hovorí. Zo svojich ciest publikuje články, uverejňuje fotografie a poskytuje rozhovory v rozhlase i v televízii. Martin je profesionálnym sprievodcom a navštívil viac ako 150 krajín sveta,. Marta zase dlho žila v zahraničí, ovláda štyri jazyky a miluje folklór i cudzie kultúry.

16. 11. (streda)
Štart: 20:00 hod.
Vstup: 3€ v predpredaji v pokladni Kina Hviezda cez pracovné dni od 16:30 do 19:45, v sobotu od 14:30 do 19:45 a v nedeľu od 12:30 do 19:45

Partneri: Cestovanie po svete, Mesto Trnava, MY, Trnavské ECHO, Radio_FM, Trnava dnes, AhojTrnava.sk, atteliér, kamdomesta, Nuda v Trnave, trnava-live.sk

Miesto konania podujatia: Kino HVIEZDA Trnava, Paulínska 1, Trnava
Dátum začiatku podujatia: 16. Novembra 2016 20:00
Dátum ukončenia podujatia: 16. Novembra 2016 21:30
Pravdepodobné súradnice: 48.3751N 17.5889E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Cestovateľské kino: Transsibírska magistrála @Kino Hviezda

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia