Cestovateľský festival Cestou necestou v Hlohovci

Podujatie Hlohovec

Cestovateľský festival Cestou necestou v Hlohovci

Tešiť sa môžeš na ostrovy kráľovstva Tonga patriacich ku klenotom Pacifického oceánu, neuveriteľné zábery Nového Zélandu aj z vtáčej perspektívy a pre priaznivcov totálnej divočiny je pripravená nespútaná Kamčatka spolu s cestou po transibírskej magistrále.

17:00 Nina Janešíková a Tomáš Kováč - Tonga - kráľovstvo veľrýb
Ostrovy kráľovstva Tonga patria ku klenotom Pacifického oceánu. Večne usmiati, priateľskí Polynézania, panenské pláže, na ktorých si užívate samotu aj počas hlavnej sezóny a veľryby všade navôkol. Nielenže ich môžete pozorovať priamo z pláže, môžete si s nimi dokonca aj zaplávať. Tieto ostrovy očarili generála Štefánika aj nomádov Ninu a Tomáša.

18:00 - 18:15 prestávka

18:15 Tomáš Gríger - Za krásami Nového Zélandu
Tomáš nás prevedie naprieč celým Novým Zélandom a ukáže nám niektoré z najkrajších miest tejto očarujúcej ostrovnej krajiny. Jeho letecké zábery nás vynesú do výšok a jeho časozbery nás prenesú magickými dňami a nocami v priebehu pár chvíľ. Na túto dych berúcu prednášku, od jedného z našich historicky najlepších prezentujúcich, si nenoste žiadne problémy a starosti všedných dní. Nebudete ich potrebovať.

19:15- 19:30 prestávka

19:30 Michal Tlelka - Moja nová, divoká láska - Kamčatka
Od mala som sníval sen o skutočnej divočine. Takej, ktorá mi zmení život. Po niekoľkoročnom hľadaní som sa dostal, dokonca vlakom, až na samotný východ nášho krásneho sveta. Na ďalekú , nespútanú Kamčatku. Sen o pravej divočine sa stal skutočnosťou. Mesiac v Rusku má poznačil ako máločo v mojom živote.
Ak máte aj Vy radi ozajstnú prírodu, bez zásahu človeka. Takú kde Vám dáva dobrú noc 22 000 medveď.
TlelkaMadventure
---------------------------------------------------------------------------------------
Vstupné:
- 6 € predpredaj
- 7 € na mieste
- 5 € na mieste po 19:15

LÍSTKY: https://tinyurl.com/skwn3zz


Začiatok podujatia: 8. 3. 2020 17:00:00
Koniec podujatia: 8. 3. 2020 20:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
KarpatyRun
Overené podujatieKarpatyRun
Malokarpatské námestie, Bratislava