Cestovateľský festival Cestou necestou v Spišskej novej Vsi

Podujatie Spišská Nová Ves

Cestovateľský festival Cestou necestou v Spišskej novej Vsi

Cestovateľský festival Cestou necestou prvý krát v priestoroch Broadway Pubu v Spišskej novej Vsi.

Prezradíme ako sa cestuje po Indii a nádherných Andamanských ostrovoch a Filip nás rozosmeje svojimi brutálne úprimnými a vtipnými zážitkami z Thajska.


17:00 Gabo Antal - Čarovná India - cestovateľský masochizmus alebo dokonalá destinácia?!
Keď som sa ako fotograf rozhodoval, ktorú krajinu navštívim po troch mesiacoch na Islande, tak som si väčší kontrast nemohol ani vybrať. Z nádhernej prírody Islandu, kde som vodu mohol piť priamo z vodopádu, som sa ocitol v Dillí, kde som pre smog slnko nevidel niekoľko dní. Porozprávam vám o svojej šesťtýždennej ceste bláznivou Indiou, kde oslovenie „Helou máj frend!“ naberá úplne iný význam ako hocikde inde vo svete, kde vlakom prejdete za 2 eurá 900 kilometrov a nikdy na tú jazdu nezabudnete a kde aj tofu môže chutiť ako jedlo. Predstavím vám mestá Radžastánu, pláže Goi, kanále úžasnej Keraly a navštívime aj zatiaľ neobjavený raj na zemi - Andamanské ostrovy.


18:00 - 18:15 prestávka

18:15 Filip Lehotský - "Jánošík" na úteku v Thajsku
Za koľko predá thajská mama svojho syna gayovi? Čo si predstavujú mnísi, aby odolali prostitútkam? Naozaj Thajčanky vedia strieľať pingpongové loptičky vagínou? Koľko zarobí 10-ročný boxer za jeden zápas? Filip Jánošík opäť mapuje a spoznáva krajinu svojským spôsobom. Práve v Thajsku trávi 5 týždňov, počas ktorých žil s mníchmi v kláštore, 4 hodiny denne trénoval muay thai s domácimi boxermi a zistil, že Bangkok je naozaj mesto hriechu. Ak Coronavirus dopraje, Filip sa vráti o všetkom porozprávať a... ako vždy... nevynechá nič. Jeden z našich najvtipnejších prezentujúcich nenechá ani jedno oko suché! :)
---------------------------------------------------------------------------------------
LÍSTKY: https://tinyurl.com/rwevwpd

Vstupné:
- 5 € predpredaj
- 6 € na mieste
- 4 € na mieste na druhú prezentáciu (podľa kapacity)

Začiatok podujatia: 8. 3. 2020 17:00:00
Koniec podujatia: 8. 3. 2020 20:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.