Coffee Market 2 - farmársky trh s vôňou kávy 2017

Podujatie Bratislava

Coffee Market 2 - farmársky trh s vôňou kávy

Po úspešnom májovom Coffee Markete tu máme septembrové pokračovanie. Aj tentoraz sa bude celým Fresh Marketom šíriť vôňa kávy. V piatok a sobotu 22. a 23. septembra k tomu prispejú nielen miestne kaviarne, ale aj stánky pražiarní či predajcov kávy a kávového sortimentu.

Coffee Marekt je tu pre každého, kto má rád poctivé espresso, cappuccino, alebo alternatívne spôsoby prípravy kávy. Káva v šálke, v poháriku, čerstvo pražená a balená. Kávové čerešne premeníme na čaj (cascary) a pozrieme sa aj na kvalitu vody, ktorá je pri príprave spomínaných nápojov veľmi dôležitá.

Uvidíte ukážky praženia aj prípravy kávy a kávových nápojov. A tiež kávové zrnko v rôznych podobách – kávové koláče a sladké dobroty, kávové pivá či kávovú kozmetiku.

Ak ste fanúšikom dobrej kávy alebo ak sa chcete vo svete kávy iba zorientovať, Coffee Market je tu pre vás. Príďte stráviť príjemné chvíle s kávou či pri káve ☕️

Pozvánku nájdete aj na webe:
https://www.freshmarket.sk/coffee-market-2/

Podujatie prirpavujeme v spolupráci s kávovou komunitou Coffee market.

Miesto konania podujatia: Fresh Market - farmárska tržnica, Rožňavská 1A, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 22. Septembra 2017 10:00
Dátum ukončenia podujatia: 23. Septembra 2017 16:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1674N 17.1537E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Coffee Market 2 - farmársky trh s vôňou kávy

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Fresh Market - farmárska tržnica
Fotografie
Podobné podujatia