CRAZY DAYS 2020

Podujatie Bzince pod Javorinou

CRAZY DAYS 2020

 Celý program: https://www.stafford.sk/program-cd-2020/
 Prihláška: https://forms.gle/32E3y6sAYdPgrzei9 (alebo papierovo: http://cd2020.stafford.sk/prihlaska.pdf)

Opäť po roku sa všetci milovníci stafíkov stretneme na Hrubej Strane na Crazy Days 2020. Čaká nás deň plný športu zložený z už známych disciplín Weight pull sprint, Sťahovanie klady, A-frame a z najemotívnejšej súťaže Weight pulling. Crazy days 2020 – to sú 2 víkendové dni plné krásnych zvierat, ktoré vyvrcholia súťažou krásy vo všetkých prihlásených kategóriách. Okrem psíkov je možné prihlásiť aj deti na pár zaujímavých súťaží, ktoré sa budú konať počas športového dňa.

🐕 Ako po minulé roky, je aj tento rok potreba vyplniť prihlášku (nižšie), vyjadriť prípadný záujem o ubytovanie a odrátavať každý zostávajúci deň. Športových súťaží Slovak Bulldozer 2020 sa môžu zúčastniť aj jedince bez PP. Hravej show - "O víťaza Crazy Days 2020“ sa môžu zúčastniť len jedince s PP.

❗❗❗ Pozor zmeny ❗❗❗
- 9. ročník Crazy Days sa bude konať posledný júlový víkend v dátume 25.7.2020 a 26.7.2020.
- Zmenou je aj bodovanie vo Weight pull-e, ktoré je zhodné s bodovaním ostatných športov.

📝 Stručný program:
- Piatok bude venovaný príchodu a ubytovaniu účastníkov v rekreačnom zariadení na Hrubej Strane, prípadne v penzióne Rybníky, doplnený o večernú opekačku a voľnú zábavu.
- V Sobotu začne oficiálny program Crazy Days 2020 príjmom psov a postupne sa prepracujeme jednotlivými súťažami k večernému (resp. nočnému) vyhláseniu výsledkov. Vytrvalci môžu po náročnom dní pokračovať voľnou zábavou 😉
- Nedeľa je venovaná súťaži krásy, po ktorej každý zúčastnený pes a suka obdrží diplom a posudok. Prví traja v jednotlivých triedach získavajú vecné ceny. Súťažou krásy oficiálny program Crazy Days 2020 končí.


ℹ Potrebné informácie: http://cd2020.stafford.sk/prepozicie.pdf

Tešíme sa na vašu účasť. 😁

Začiatok podujatia: 25. 7. 2020 8:00:00
Koniec podujatia: 26. 7. 2020 15:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
SunDown
Overené podujatieSunDown
Kaštieľ Hanušovce, Hanušovce nad Topľou
Žiadny obrázok
Overené podujatieRytieri na Devíne
Hrad Devín, Bratislava
MASTER QUEEN
Overené podujatieMASTER QUEEN
Hotel Turiec, Martin