Crewbattle 2018

Podujatie Donovaly

Crewbattle 2018

Dobrý deň vám všetkým
Tak sa nám sezóna pekne rozbieha a my máme pre vás aj tentoraz pripravené naše chillove akcie CREWBATTLE a HIPPIN N CHILLIN. Z dôvodu vybookovaneho februára rôznymi akciami sme naplánovali Crewbattle na 27-28.1.2018 a hippin n chillin na 10-11.3.2018.
Crewbattle sme sa rozhodli spraviť v zaujímavom formáte a to snowgolf.
Vyberieme určité prekážky, na ktorých bude predom určený trik snowboardovy, aj lyžiarsky. Z trojice sa vyberie jeden člen ktorý konkrétnu jamku odjazdí, pričom sa snaží dať určený trik na čo najmenej pokusov - bodov, najlepšie z prvej . Každý pokus-bod sa zapíše, pričom najmenšie množstvo bodov vyhráva ,presne ako v golfe. Maximálne množstvo pokusov na prekážku je 10 ,z časových a silových dôvodov. Ak jazdec trik ani na 10 krát neodíde, alebo sa vzdá skôr, pripíše si crew 20 bodov. V prípade že sa bude zhodovať skóre viacerých crews bude sa jazdiť rozstrel na bonusovej prekážke až kým jedna crew nevyhrá. Dôležité je ale zúčastniť sa a nie za každú cenu vyhrať , takže aj keď si myslíte, že na takéto dačo nemám, nevadí, nebojte sa prihlásiť a vyskúšať si možno nové triky a keď nič ,vždy sa dá trik skipnut a nič sa nedeje.
Súčasťou Crewbattle bude opäť hromadná fínska jazda ,ktorej sa môže zúčastniť každý, či už profík, alebo začiatočník. Ukončíme tak prvý deň akcii a druhý deň môžete ďalej shredit park, za skvelú akciovú cenu 10€. Na Crewbattle sa prihlasujte na adrese Crewbattle2018@gmail.com
Ak registrujete crew (3jazdci) ,tak najprv názov a potom mená v jednom maily.
Jednotlivci stačí mená a my vám budeme v prípade záujmu vedieť priradiť crew (nieje povinné zúčastniť sa snowgolf hry)
Registrácia na CB a HnC je bezplatná.
Aj tento rok sa o možnosť otestovať si perfektné dosky od bataleon a lobster postarajú chalani z HORSEFEATHERS a NEWSPIRIT.SK
My sa vám pokúsime všetkým naplniť brucho dobrotami z bbq ,a vy si už budete iba s úsmevom vychutnávať zábavu v parku. Bližšie informácie ku marcovej akcii HnC sa dozviete v priebehu sezóny,ale ako obyčajne pôjde iba o dvojdňovú session v parku, špeciálne prerobenom kvôli tejto akcii.
Všetkým prajeme úspešnú sezónu a vidíme sa na horách.

Miesto konania podujatia: RIDERS PARK Donovaly, Donovaly - Záhradište, Donovaly
Dátum začiatku podujatia: 27. Januára 2018 08:30
Dátum ukončenia podujatia: 28. Januára 2018 16:00
Pravdepodobné súradnice: 48.8777N 19.2318E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Crewbattle 2018

Meno organizátora: RIDERS PARK Donovaly
Fotografie
Podobné podujatia