Cupping netradičných káv od farmárov z celého sveta

Podujatie Sereď

Cupping netradičných káv od farmárov z celého sveta

Okrem degustácie netradičných brazílskych káv s dych vyrážajúcim chuťovým profilom (marhuľa, čierne ríbezle, karamel, ananás....) máte možnosť ochutnať aj špeciálne kávy z rôznych krajín a spoznať príbehy konkrétnych farmárov. Degustácia prebieha s profesionálnymi degustačnými lyžicami a jej súčasťou je aj odborný výklad. Kávy sú pripravované tradičným brazílskym spôsobom a následne päť najlepších káv je pripravených aj cez kávovar ako espresso, prípadne iný kávový alebo kávovo mliečny nápoj.

Čo tak káva s príchuťou whiskey alebo káva s náznakom čučoriedok? Môže to znieť nereálne ale kombináciou rôznych štýlov pestovania, spracovania, praženia a prípravy kávy môžu vzniknúť takéto zaujímavé chuťové profily. Neveríte? Prídťe sa o tom presvedčiť.

V prípade záujmu prosím zašlite na email info@academyofcoffee.sk
REGISTRÁCIA VOPRED JE NUTNÁ - pri nenazbieraní dostatočného množstva záujemcov má Academy of Coffee právo na zrušenie Workshopu.!!

Čas: 15:00 - 17:00
Vstup: Zdarma
Miesto: Školiace stredisko Academy of Coffee
Registrácia: info@academyofcoffee.sk

Začiatok podujatia: 26. 6. 2020 15:00:00
Koniec podujatia: 26. 6. 2020 17:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.