Cyklojazda po Fraštáku 2020

Podujatie Hlohovec

Cyklojazda po Fraštáku 2020

Mesto Hlohovec už tradične pozýva na jesennú Cyklojazdu po Fraštáku, ktorá sa uskutoční na podporu podujatia Európsky týždeň mobility. Ten sa uskutočňuje v stovkách slovenských, ale aj zahraničných miest počas 16. - 22. septembra a zvyšuje povedomie o ekologickejších spôsoboch dopravy.

🏁 KDE JE ŠTART CYKLOJAZDY?
Tento rok pôjdeme novou trasou. Stretneme sa na Námestí sv. Michala. Odtiaľ sa pokračuje cez ulice Podzámska, Michalská, Pod Beranom, Nábrežie A. Hlinku, Sihotská, Gaštanova, hrádza, Svätopeterská a cieľ bude Peterská bašta.

👪KTO SA MÔŽE ZÚČASTNIŤ?
Každý. Nezáleží na veku, ani na fyzickej kondícii. Trasa je vhodná aj pre deti a podporiť nás môžete aj na korčuliach či kolobežkách.🛴

🛑DEŇ BEZ ÁUT
22. september je takisto Dňom bez áut. Preto bude v tento deň uzavreté Nám. sv. Michala a od 14:00 budú na námestí prebiehať rôzne aktivity.

❗Vstup na podujatie IBA S RÚŠKOM 😷, ktoré musí mať každý nasadené počas celej doby trvania podujatia v zmysle opatrenia ÚVZ SR č. OLP/6849/2020 ❗

Začiatok podujatia: 22. 9. 2020 17:00:00
Koniec podujatia: 22. 9. 2020 19:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Turčiansky beh
Turčiansky beh
Futbalové ihrisko, Žabokreky
Nočný beh Kuzminovom
Nočný beh Kuzminovom
Hviezdoslavovo námestie, Dolný Kubín
REVIŠTSKÝ POHÁR v stolnom tenise
REVIŠTSKÝ POHÁR v stolnom tenise
v Kultúrnom dome v mestskej časti Revištské Podzámčie, Žarnovica
Petanque
Overené podujatiePetanque
Tyrsovo nabrezie, Bratislava
Joga pre seniorov
Overené podujatieJoga pre seniorov
Centrum Vitaja, Venturska 3, Bratislava