Deň detí - Z rozprávky do rozprávky

Podujatie Kátov

Deň detí - Z rozprávky do rozprávky

Tárajko a Popletajka sú dvaja nerozluční priatelia z krajiny Rozprávkovo.
Viete, ako spoznáte Tárajka? Tárajko veľmi často rozpráva, niekedy až tára. V cudzích jazykoch je veľmi šikovný. Ako jediný rozumie rozprávkovej reči našich kamarátov. Zlatá Rybka, Hviezdička z nebíčka a Panda Vanda patria medzi Tárajkových najlepších kamarátov. A čo Popletajka? Popletajka je veľmi zručná. Úplne najradšej zo všetkého recituje, pletie vrkoče či rozprávkové šály. Pozná veľa básničiek, pesničiek a tancov, ktoré chce naučiť aj vás, no niekedy sa stane, že to Popletajka trošku popletie. Nevadí, veď mýliť sa je ľudské… však?

Predstavenie „Z rozprávky do rozprávky“
Tárajko a Popletajka spolu s kamarátmi z rozprávok precestujú celý svet, aby našli začarovanú kamarátku Pandu Vandu. Predstavenie bude plné zábavných situácii, pesničiek a tancov, ale najmä nových kamarátov z rozprávok, ktoré poznajú všetky deti. Môžete sa tešiť na stretnutie s Mimóňmi, so Shrekom, princeznou Sofiou, levom Alexom, kráľom Julienom, snehuliakom Olafom, Sidom z Doby Ľadovej alebo inými rozprávkovými postavičkami. Snažíme sa prinášať ľuďom a predovšetkým deťom na Slovensku iný, nový formát interaktívneho a zábavného divadelného predstavenia, ktoré bude baviť rovnako detičky aj rodičov.

Aké je naše poslanie?
Chceme, aby každé dieťa vedelo, že najväčším pokladom v živote je rodina. Tatík, mamička, súrodenci, dedko, babička. Je to to najvzácnejšie, čo máme. Je to dôležité pripomínať detičkám a aj dospelým. Chceme, aby bol na celom svete mier, pokoj, láska. Podporujeme detičky k pekným a dobrosrdečným činom. Chceme dávať detičkám a rodičom dôvody na úsmev a zábavu.

Hudobné rozprávky uja Ľuba
Hudobné prevedenie nielen klasických rozprávok ale aj rozprávok z autorského pera Uja Ľuba, zaujme deti nielen pútavým príbehom, kde dobro víťazí nad zlom a kamarátstvo je viac než zlato ale aj krásne ilustrácie, hra na hudobné nástroje a interaktívne zapojenie do deja deti ale aj rodičov, urobí z každého rozprávkového predstavenia zážitok pre veľkých ale hlavne malých poslucháčov.

14:30

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia