Deň malých pirátov v Hrabove

Podujatie Ružomberok

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Podujatia pre deti, Športové podujatia, Zábava, párty
Ďalšie podujatia v meste Ružomberok

Deň malých pirátov v Hrabove

V rekreačnej lokalite Hrabovo pri Ružomberku je pripravené športovo-zábavné dopoludnie pre deti,mládež i celé rodiny s názvom Deň malých pirátov. Ich vylodenie prebehne v sobotu 2. júla 2016.

Rodinne ladená akcia s pirátskou tematikou odštartuje o 10:00, koniec je naplánovaný na 13:00. O zábavu sa postarajú piráti, chýbať nebudú pirátske doplnky, maskoti, originálne súťaže, maľovanie na tvár, nafukovacie atrakcie. Predvedú sa tanečnice Pool dance, tanečný projekt dance2sport a Jogabatic Trio. Na deti, ktoré prekonajú pirátske nástrahy a ukážu svoju odvahu, čakajú na konci súťažného zápolenia pirátske diplomy a zatiaľ tajná odmena.
Po jednej popoludní ešte program nekončí. Piráti síce opäť vyplávajú na cesty, ale o 14:00 začína ďalší program Hurá prázdniny, ktorým sa školáci rozlúčia so školským rokom, privítajú letné prázdniny a v rekreačnej oblasti Hrabovo otvorí letná sezóna. Opäť poteší bohatý program. Zapojiť sa môžete do meraného tréningu v downhille, pretekov pre dospelých a deti na kolobežkách. Súťažiť sa bude vo varení kotlíkového gulášu. Pozrieť si môžete exhibíciu cyklotrialistu Jána Kočiša, exhibíciu a autogramiádu motocyklového pretekára Štefana Svitka. Hudobný program vyplnia Cellmates, Chiki Liki Tu-a, Billy Barman aLe Payaco.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia