Deň rodiny v obci Kapušany

Podujatie Kapušany

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Podujatia pre deti, Kultúra
Web organizátora:
www.kapusany.sk
Ďalšie podujatia v meste Kapušany
Podrobnejšie informácie: maria.majirska@kapusany.sk
V nedeľu 15.5.2022 sa od 13.00 hodiny v prostredí Komunitnej záhrady Pod Kapušianskym hradom v Dennom centre, Hlavná 238/25 uskutoční podujatia zamerané na všetky vekové kategórie pre najmenších.

Po dvoch rokoch nosenia rúšok, respirátorov a izolácie,  prišiel čas zhlboka sa nadýchnuť. Preto, stretnime sa túto nedeľu, 15. mája v priestoroch Denného centra a spoločne sa nadýchnime pri oslave  Dňa rodiny.  Je to vynikajúci dôvod,  ako osláviť život, rodinu, manželstvo a radostne prežiť nedeľné popoludnie. Spoločne sa nadchnime pri remeslách prastarých otcov a materí:  pradení vlny, košíkárstve, pravej čipke, pečení dobrôt v peci na drevo, handrových hračiek či ručne vyrábaných šperkov.  Niektoré z nich si budete môcť sami vyskúšať. Pre deti máme pripravené skákacie hrady, Erko tance, maľovanie na stenu, pre najmenších je pripravené vynovené pieskovisko, domáce zvieratká a množstvo iných zaujímavých a zábavných aktivít. Šikovné gazdinky sa môžu zapojiť do súťaže o najlepší kysnutý koláč, ktorý donesú na podujatie už upečený. Tradičné dobroty pre nás pripravia aj noví spoluobčania z Ukrajiny.   

Príďte sa zabaviť a podporiť hodnotu rodiny!


Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Obec Kapušany a Kapušany pre všetkých, n.o.
Fotografie
Podobné podujatia
Žiadny obrázok
Overené podujatieDEŇ DETÍ
Areál pri Kúpeľnej kolonáde, Bardejov
ROZPRÁVKOLAND 2022
Overené podujatieROZPRÁVKOLAND 2022
Prírodné kúpalisko Delňa, Prešov