Deň vo vinohradoch® 2021

Podujatie Modra

Deň vo vinohradoch® 2021
Pridať do môjho kalendára
Festivaly
Web podujatia:
www.mvc.sk
Web organizátora:
www.mvc.sk
Ďalšie podujatia v meste Modra
Podrobnejšie informácie: mvc@mvc.sk
Cena vstupenky: 15€, v cene vstupenky jej 5€ bonus na nákup vína

Ochutnajte jedinečné vína vo vinohradoch malokarpatských vinárov.

 Trinástykrát sa otvoria vinice Malých Karpát s nádhernými výhľadmi a Vy si ich môžete vychutnať s pohárom vína v ruke. Vinári budú ponúkať hrozno a zároveň víno z neho vyrobené. V tento deň sa za skvelým vinohradníckym zážitkom môžete vybrať pešo, autom ale aj na bicykloch.

67 vinárov ponúkne svoje vína vo viniciach od Rače cez Svätý Jur, Limbach, Pezinok,  Šenkvice až po Modru. Súčasťou vstupenky je mapka, ktorá Vám uľahčí vaše putovanie. Vinári volili najkrajšie miesta vinohradníckych chotárov a tam budú vína ponúkať spoločne, stačí si vybrať, ktorý navštívite: Hon Šinveg a Genofond Frankovky modrej v Rači, Hofweigarten za hradbami mesta  v Svätom Jure, Hasensprung v Limbachu, Kamenica na Starej Hore v Pezinku, pod Kalváriou v Modre, ulička šenkvických vinárov vo vinici Kozare....

V tento deň bude  hrať vo viniciach hudba, vinári okrem vína, frizzante, hroznového muštu a burčiakov, ponúknu aj svoje domáce špeciality. Súčasťou vstupenky bude aj bonus na nákup vína a hrozna.

Nenechajte si ujsť jedinečný zážitok: príďte si vychutnať výborné malokarpatské vína a zároveň prejsť sa krásnymi kopcami viníc v období končiaceho leta.

Vstupenky v predpredaji si môžete zakúpiť na www.mvc.sk, vyzdvihnúť ich však bude možné len v deň podujatia na Kalvárii v Modre. (https://goo.gl/maps/ynvX9WMMzHdU2q7L6)

Od 23. augusta si už kompletné vstupenky môžete zakúpiť priamo vo vinotékach v Rači, Svätom Jure, Pezinku a Modre.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Malokarpatská vínna cesta
Fotografie
Podobné podujatia
Comics Salon 21
Overené podujatieComics Salon 21
Dom kultúry Ružinov, Bratislava
KarpatyRun
Overené podujatieKarpatyRun
Malokarpatské námestie, Bratislava
Žiadny obrázok
Overené podujatieVitaj jeseň
Point40, Dunajská Lužná
Žiadny obrázok
Overené podujatieMagnetic Festival 2021
Incheba Expo Aréna, Bratislava